czy to legalne??

mr.frost78

Świeżak
Świeżak
witam... jako niedoświadczony posiadacz xboxa360 a raczej jego opiekun mam pytanie... mój syn znalazł na allegro gry które kupuje się w ten sposób ze dokonuje sie przelewu a w zamian otrzymuje sie gre z cudzym profilem który należy wpisać w konsoli i wówczas ściąga sie gra, po czym ten profil sie usuwa. proszę o podpowiedz czy to jest legalne i czy warto kupować w taki sposób gry??? dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość...
 

mikerpl

Świeżak
Świeżak
Nie! Są to ukradzione konta lub konta z grami z kupionymi z kradzionych kart kredytowych. O ile się nie mylę za takie konta ms dawał bana , lecz nie jestem tego pewien .
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
kradzione, można bana złapać za to
 

mr.frost78

Świeżak
Świeżak
Dziękuje... ja nie oferuje takich gier tylko syn mnie zapytał czy można w taki sposób kupić grę. Niestety nie znam się za bardzo dlatego postanowiłem zasięgnąc Waszej opinii i juz wiem. Może zapomniec o grach. Dziękuje bardzo...
 

malyksg86

Użytkownik
Użytkownik
Bylo to już tutaj wałkowane milion razy. Samo kupno przez Ciebie czy Twojego syna jest legalne aczkolwiek te gry zostały prawdopodobnie zakupione ze skradzionych kart kredytowych albo w jeszcze inny sposób. Ja już kilka takich profili kupiłem jak i mnóstwo innych osób z tego forum i nie spotkałem się jeszcze z żadnym problemem. Co prawda jest możliwość bana ale nie konsoli a właśnie tego zakupionego konta, jednak po przeniesieniu licencji na swój profil już z tego kupnego profilu sie nie korzysta więc ja problemu nie widzę.

Pewnie jeszcze ktoś się wypowie na ten temat ale moje zdanie już znasz

ps. jeszcze co do bana, to wiele osób mówi o tym banie ale jeszcze sie nie spotkałem aby ktoś go otrzymał
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Było już sporo razy.
 

Do góry Bottom