Czy to normalne???

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bartos90

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie, czy to normalne, że jak dzwonie do Bruciego w sprawie Heli Ride, to jak podjeżdżam pod jego blok, daje znak klaksonem i po krótkiej gadce Bruciego czekam od 10s do nawet 10 albo i więcej minut zanim załączy się krótka cutscenka z wsiadaniem do helikoptera i możliwością lotu??? Proszę o szybką odpowiedź!
 

Mariusz512

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy to normalne???

a ja mam taki problem z gta 4 : jak mam misje od bruce'a to musze ukrasc samochód i goni mnie jakis gosciu i jak wjezdzam do garazu to konsola mi sie zawiesza ;/ juz 2 razy tak mialem
 

jekkyl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy to normalne???

jak sie trabi? bo sie mecze i dojsc nie moge:(
 
B

basa

Guest
Odp: Czy to normalne???

@bartos50 : chodzi ci o loading time ? czy ze stoja przez 10 sekund nic nie robiac ? , przed heli ride normalnie u mnie dogywa sie nowa lokacja z helikopterem trwa to gdzies wlasnie okolo 10 sekund

@maurisz512 : jezeli chodzi o misje exotic exports dla brucea , zrobilem wszytskie i tylko raz kiedy ukradlem motor mialem dziwna sytuacje ze po wjechaniu do garazu zolty znaczek celu znikal ale nic sie nie dzialo , nie bylo konca misji mimo ze motor oczywiscie ukradziony ten co powinien :) musialem zobic load game i jeszcze raz go ukrasc , za drugim razem bylo juz ok

@jekkyl : wciskasz lewa galke analoga
 

bartos90

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy to normalne???

Chodzi mi o to, że stoją przed tym blokiem od 10s do nawet 15 minut i mogę tylko pauzę włączyć, a ruch uliczny normalnie funkcjonuje. Po tych 15 minutach ekran gaśnie, wyskakuje loading i jestem na górze koło helikoptera i teraz czy te 15 minut to jest normalne???
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy to normalne???

Nie.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy to normalne???

napewno niejest to normalne... może masz lekko płytke ryśnietą i konsola sie męczy z odczytaniem tej misji... sprubuj nagrać jeszcze raz GTA i najlepeij najmniejszą prędkością.
 

madras88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy to normalne???

przeszedłem obie misje bez żadnego problemu i wiem ze takie sytuacje są związane z płytką albo z samą konsolą. U mojego kumpla (xbox360 core) takie scenki były bardzo częste.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom