• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Czy to wina płyt?

RastaSoldat

Użytkownik
Użytkownik
Witam, otóż nagrywam gry na titanumy i nie mogę ich zainstalować na dysk z tego względu iż pod koniec piszę "nie można odczytać danych z płyty" zrozumiałbym jakby to stara płyta była ale prosto po nagrywaniu tak się stało, w dodatku grając na titanumie w BC2 w połowie gry wyskoczył błąd przeczyszczenia płytki i lipa nie da się dalej grać, z Saint Row 2 miałem tak, że w spontanicznym momencie po prostu się zacinało, na dysk też nie mogłem nagrać... czy to wina płyt, nagrywarki czy konsoli?

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Prosta zasada: jeżeli w czasie gry coś Ci się dzieje z grą/konsolą/płytką a gra nie jest nagrana na płycie Verbatim to 99% wina płytek.

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
ja nagrywach na śmieeciach za 1,80 tylko że podczas nagrywania nic absolutnie na kompie nie robie zeby bufor byl pełny i ani jedna się nie wywaliła....laptop lenovo g550
Przy normalniej pracy tzn internet, pisanie i tam gdzie nie jest obciążany mocno dysk nie mam mowy zeby bufor sie opróżnił z reszta nawet jesli to od tego jest ochrona zapisu i w razie czego glowica sie zatrzymuje, a laser wylacza

Hmm kolego, też miałem taką sytuację i to chyba akurat było na verbatimach ;) ale u mnie to raczej ryski były tego powodem.. albo czego nie jestem pewien do końca może to być wina napędu, przestaje Ci powoli czytać płytki ;)

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej to nagraj na Verbatimie i zobacz czy wyskoczy ci taki błąd.
Jeżeli tak to spróbuj nagrać na innej nagrywarce ale zastosuj Verbatima.
Jak błąd dalej będzie występował to już napęd w X360 ci wysiada.

Do góry