Czy usunie mi się przeróbka ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

remos997

Banned
Użytkownik
Świeżak
Siema ! Kumpel ma przerobionego xa z lt 3.0. Ma BF BC 2 pirata i gdy chcemy pograć live to nam się pokazuje aktualizacja gry... I tu moje pytanie gdy zauktalizuje gre to usunie sie przerobka??
 

Kakashi

Banned
nie
 

remos997

Banned
Użytkownik
Świeżak
Czyli bez obaw moge akualizować gre ?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Czyli bez obaw moge akualizować gre ?
Tak, ale zawsze masz ryzyko bana po podłączeniu do Live.
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
@up:
Każdy musi się z tym liczyć, ale stosowanie kilku złotych zasad zmniejsza to ryzyko prawie do zera ;]
1.kopie
2.aktualizacje
3.flash
 

mpalladyn

Świeżak
Świeżak
witam, gralem w cod waw i mialem savy w pamieci. Jako ze mam tylko 256 wbudowanej i milion aktualizacji do kazdej gry. Przenioslem savy z dwoch gier na pendrive sformatowalem pamiec i przenioslem spowrotem. Z drugiej gry savy dzialaja natomiast z cod niestety nie. Podejrzewam ze jest to wina wlasnie aktualizacji ktora sie skasowala. Prosze o odpowiedz na pytanie czy po podlaczeniu do internetu bede mial jakies konsekwencje (mam lt 2.0 i cicha aktualizacje ) ? Chodzi o to czy nie dzieje sie tak jak z ix 1.6 - usuniecie przerobki.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Prosze o odpowiedz na pytanie czy po podlaczeniu do internetu bede mial jakies konsekwencje (mam lt 2.0 i cicha aktualizacje ) ? Chodzi o to czy nie dzieje sie tak jak z ix 1.6 - usuniecie przerobki.
Jeśli twój dashboard jest równy lub wyższy D:13146 (tutaj pełna lista Index of ./Xbox360/Uppdateringar/) to nie, nie usunie ci przeróbki podłączenie do internetu, ani żadna aktualizacja.

Skoro jak mówisz już masz cichą aktualizację, to żadnych innych konsekwencji nie będzie :) proponuje przemyślenie upgradu do LT+3.0
 

mpalladyn

Świeżak
Świeżak
Mam jeszcze kilka starszych gier wiec poki co nie potrzeba mi lt 3.0. Ale dziwi mnie to ze nawet po zaaktualizowaniu nie moge kontynuowac gry pomimo istniejacego zapisu.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom