Czy uwalilem naped?

DeVil666

Użytkownik
Użytkownik
WAZNE!
Robilem teraz 2xboxa i nie wiem co sie stalo ale naped nie chcial wejsc w vendor mode, no to dalem intro device komputer jak zawsze scial no ale pojawilo se ze jest no device tak jak na screenie (po odpieciu i podlaczeniu zasilania napedu) ale pozniej komputer sie zawiesil to go zresetowalem i tera jak probuje wgrac na "slepo" to jak wybieram port na ktorym jest naped komputer tak dziwnie tnie, nie wiem co robic, HELP
po czym probowalem zrobic to pod dosflashem i napedu w ogole mi nie wykrywa, dzisiaj go rozkrecilem i:
http://zapodaj.net/4d41d85c3f34.jpg.html
http://zapodaj.net/206be9e70163.jpg.html
prosze o jakies sugestie co dalej
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Pcb wygląda na całe. Liteon erase w JF, jak będą leciały kropki to odłączasz szybko i podłączasz zasilanie napędu, i potem wgrywasz FW.
 

DeVil666

Użytkownik
Użytkownik
Pcb wygląda na całe. Liteon erase w JF, jak będą leciały kropki to odłączasz szybko i podłączasz zasilanie napędu, i potem wgrywasz FW.
jak tylko podlaczam naped przez sate do kompa(w windowsie) to zaczyna niemilosiernie ciac i jedyne co mi zostaje to reset
 

Tofu212

Banned
a jaki windows? możliwe ,że twój kontroler co używasz się nie nadaje dlatego tak jest
 

DeVil666

Użytkownik
Użytkownik
a jaki windows? możliwe ,że twój kontroler co używasz się nie nadaje dlatego tak jest
juz raz robilem na tym samym komputerze i nie bylo problemu i tez na w7
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wykasyj w doslfash na slepo, nie wykryje to padla. Zdarzaja sue takie elktroniki

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

DeVil666

Użytkownik
Użytkownik
UDALO SIE!
Podlaczylem tym razem do innego kompa i wgralem przez dosflash, najpierw chcialem robic earsing i nic to wpisalem dosflash i odziwo wyswietlil sie port ale bez nazwy napedu to wpisalem w i pozniej nazwe flasha blanki przeszly prawidlowo i dziala :)
 

TigraTeam

Banned
litka ciezko uwalic:)
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
heh na nieprofesjonalnym sprzęcie i takiego litka można fajnie uwalić, jeśli nie w pierwszej fazie to w drugiej podczas ratowania przy bricku.
Autor powinien zainwestować w dobry kontroler SATA.
 

DeVil666

Użytkownik
Użytkownik
dziwne bo jak robilem pierwszy raz to wyszystko w porzadku bylo za 2 razem na tym samym kompie sie zawiesil no i sie zaczelo no to pozniej poszedlem na 2 stacjonarke i zrobilem przez dosflasha i wszystko ok.
ps. na 2 kompie mam ta sama plyte co na pierwszym asus m2n-e
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
ale moze konfiguracja biosu inna
 

Do góry Bottom