Czy w xbox live ustawia sie jakies regiony w ktorych sie gra online???

shocked

Świeżak
Świeżak
Czy w xbox live ustawia sie jakies regiony w ktorych sie gra online???

Tak przy podłaczeniu konsoli do internetu wybierasz miejsce z którego grasz i dzieki temu masz większy bądź mniejszy dostęp do produktów marketplace. No i oczywiście konsole dzielą się same z siebie na regiony (ntsc-ameryka pal-europa RF-region free).

shocked

Świeżak
Świeżak
nie ja to ustawialem wiec nie wiem jak moge to zmienic?mam w palu konsole

mateo360

Użytkownik
Użytkownik
Przeszedlem na PL live , to znaczy na stronie xbox com pl wybralem swoja narodowosc.Zaokraglono mi waznosc konta na moja kozysc ale co mam zrobic zeby w fife 11 zagrac z POLAKAMI!!!!!!??????? POMOZCIE MI W TYM

To albo kolegów sobie musisz na live sprosić a tak to migracja nie zapewnia gry z polakami w sieci ona tylko utożsamia Cie z krajem w którym faktycznie przebywasz. Tak więc do boju szukaj po forach chętnych do fify 11 i wtedy będziesz miał polaków.

Micky78

Użytkownik
Użytkownik
Przeszedlem na PL live , to znaczy na stronie xbox com pl wybralem swoja narodowosc.Zaokraglono mi waznosc konta na moja kozysc ale co mam zrobic zeby w fife 11 zagrac z POLAKAMI!!!!!!??????? POMOZCIE MI W TYM
ja gram w fifę 11 i jestem POLAKIEM dodaj mnie do znajomych to zagramy Micky78PL :)

Do góry Bottom