Czy warto jeszcze PSP?

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Siemka.Mam x360 i nie wiem czy warto jeszcze kupować PSP.Lubię sobie pograć ,gdy jestem po za domem.Proszę,abyście mi doradzili.
 

wipeoutSpoon

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajna sprawa ale nie wiem jak z PSP 3k wyświetlacz wygląda bo na 2k ciężko grać w pełnym słońcu.
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
A dlaczego miałoby być nie warto?
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
A dlaczego miałoby być nie warto?
Chodzi o to,że jak mam x360,to czy warto jeszcze te PSP mieć.:D
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
dla filmow i muzy tak,ale gry to lipne sa...chociaz zbliza sie niby duzo porzadnych tytulow to itak ciezko przerobic
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
według mnie:
- wychodzi mało gier
- grafika i grywalność (to zależy od gry) jest słaba
- a przerobić wystarczy u fachowca i nie masz problemu
ja chciałem to kupić byłem na to tak napalony, a po jakimś czasie tak się zastanowiłem
i nie kupiłem z tych dwóch powodów
i tylko bardziej wolałem pograć w domu przy Xbox 360 :D
 

eeetam79

Użytkownik
Użytkownik
Jak brać PSP, to tylko teraz! Jeżeli chcesz kupić PSP 3000, lub PSP 2000 ze sklepu to tylko teraz, bo mają one JESZCZE soft 5.01 dzięki któremu można wgrać oprogramowanie pozwalające na granie w gry z karty pamięci. Co do gier, ten rok to chyba najlepszy pod względem liczby i samych tytułów dla PSP. Zapowiedziano między innymi: LittleBig Planet, Asassins Creed, Motorstorm, Metal Gear Solid, Tekken 6, Killzone Libertaion 2, F1 2009, Gran Turismo PSP i przede wszystkim GTA Chinatown Wars! Co do grafiki, to nie jest ona słaba, jak na możliwości i pojemność UMD jest ona bardzo dobra! Co do gry w słońcu, to PSP 3000, ma teoretycznie lepszy wyświetlacz, ale w praktyce prawie żadnej różnicy przy grze w słońcu nie ma. Pozdrawiam. ;)
 

bogacz222

Świeżak
Świeżak
To jest potwierdzone że wyjdzie Killzone Libertaion 2? Czy tylk otak ********** jak ciota?
 

eeetam79

Użytkownik
Użytkownik
To jest potwierdzone że wyjdzie Killzone Libertaion 2? Czy tylk otak ********** jak ciota?
Tak potwierdzone o_O
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak masz kasę i lubisz grać to bierz. Miałem PSP Slim Silver i nie żałowałem że kupiłem tą konsole. Oglądałem na niej filmy (super sprawa), słuchałem muzy oraz grałem. Co do grafiki nie jest taka zła np. Silent Hill Origins. Fajnie się na niej grało. Sprzedałem bo kupiłem xboxa 360.
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma co porównywać xboxa do psp. Jeśli mało Ci grania w domu i chcesz grać po za nim to psp jest dobrym wyborem.
 

DARL ELDA 17 PL

Użytkownik
Użytkownik
mi sie mazylo psp 2 lata temu, teraz mam xboxa i nie mam checi na psp
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
eeetam79 fajne dajesz chlopakowi rady. brac to tylko teraz. prawdopodobnie w tym albo nastepnym wyjdzie psp go! i pewnie bedzie o wiele bardziej ulepszone od swojej poprzedniczki ;d a gry bedzie mozna przez neta sciagac wiec lepiej chyba zeby na psp go poczekal ; ) a jak nie moze sie doczekac to pozostaje psp 3000 ; D
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym wolał wziąść psp 300 niż psp go, ale to jego wybór.
 

Blanco09

Banned
Użytkownik
Ja bym wolał wziąść psp 300 niż psp go, ale to jego wybór.
Po 1. PSP3k nie da sie sflashowac
Po 2. PSP Go! To narazie plotki.
Po 3. Jak wyjdzie PSP GO to bd tez PSP np 4k Bo pomysl ze ktos moze nie ma Wi-Fi? I w sklepach bd UMD,
Po 4. Mam psp 1k. sam flashowałem chyba ze 20 razy banalna sprawa po co dawac komus zarobic?
Po 5. Grafa słaba ,gry marne, gdzies u mnie na polce lezy.
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Po 1. PSP3k nie da sie sflashowac
Po 2. PSP Go! To narazie plotki.
Po 3. Jak wyjdzie PSP GO to bd tez PSP np 4k Bo pomysl ze ktos moze nie ma Wi-Fi? I w sklepach bd UMD,
Po 4. Mam psp 1k. sam flashowałem chyba ze 20 razy banalna sprawa po co dawac komus zarobic?
Po 5. Grafa słaba ,gry marne, gdzies u mnie na polce lezy.
PSP Go to nie są plotki tylko jest to potwierdzona informacja, nawet jest już ustalona data premiery. A ja bym wolał kupić PSP 2000 niż PSP Go. Niby w PSP GO jest pamięć 16GB i bluetooth, ale ma mniejszy wyświetlacz no i te same bebechy :/
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Po 1. PSP3k nie da sie sflashowac
Po 2. PSP Go! To narazie plotki.
Po 3. Jak wyjdzie PSP GO to bd tez PSP np 4k Bo pomysl ze ktos moze nie ma Wi-Fi? I w sklepach bd UMD,
Po 4. Mam psp 1k. sam flashowałem chyba ze 20 razy banalna sprawa po co dawac komus zarobic?
Po 5. Grafa słaba ,gry marne, gdzies u mnie na polce lezy.
PSP 3K jest już złamane,(oprócz modeli z softem większym niż 5.50)
 

bit4you

Użytkownik
Użytkownik
PSP 3K jest już złamane,(oprócz modeli z softem większym niż 5.50)

PSP-3k nie jest złamane dla twojej jasności postało hombrew wykorzystujące lukę w firmware która została usunięta wraz z nowym softem w wersji 5.50
wiec określenie złamana lub przerobiona jest w tym momencie nie prawidłowe
gdyż nie zapisuje się ani jeden plik do wewnętrznej pamięci konsoli.

PSP GO- została oficjalnie zaprezentowana na E3 2009
do sklepów ma trafić bodaj że w grudniu tego roku i cena w granicach 900zł

PSP nie ma do czego porównać po prostu mobilna konsola dodatek jeśli posiada się konsole stacjonarną.

Jesli ktoś bedzie grał na oryginałach to bez różnicy która wersje kupi ogranicza tylko cena.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSP-3k nie jest złamane dla twojej jasności postało hombrew wykorzystujące lukę w firmware która została usunięta wraz z nowym softem w wersji 5.50
wiec określenie złamana lub przerobiona jest w tym momencie nie prawidłowe
gdyż nie zapisuje się ani jeden plik do wewnętrznej pamięci konsoli.

PSP GO- została oficjalnie zaprezentowana na E3 2009
do sklepów ma trafić bodaj że w grudniu tego roku i cena w granicach 900zł

PSP nie ma do czego porównać po prostu mobilna konsola dodatek jeśli posiada się konsole stacjonarną.

Jesli ktoś bedzie grał na oryginałach to bez różnicy która wersje kupi ogranicza tylko cena.
Dla mnie jak da się grać na kopiach tzn że złamane dla twojej świadomości :)
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Szybko sie nudzi, znajomy kiedys mial wybor kupic xbox'a 360 albo PSP, kupil PSP i sprzedal po miesiacu zeby x'a kupic ;).
 

Do góry Bottom