Czy warto kupić xbox 360 slim 250 GB jeśli się ma arcade.

pakcent1

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie. Jeśli coś źle zrobiłem to sorry, mój pierwszy temat.
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem nie opłaca się (mowa o wadach Slima, typu palcowa obudowa, czy brak możliwości przeróbki napędu). Dokup dysk 120 gb do Arcade i graj.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zalezy po co Ci ta druga konsola.

Jezeli nie masz dysku w Arcade to warto.
Jezeli potrzebujesz Wi-Fi to mozesz rozpatrzec odbiornik Wi-Fi i wtedy nie warto.
 

czareq65

Świeżak
Świeżak
ja tam niewiem mi jak się zechece (bo mam 2 x360) to gram na starym w ściągane gry a pot se gram na nowym w orginalne
 

pakcent1

Użytkownik
Użytkownik
A czy jest różnica w grafice, czy slim ma lepszy procesor itp.?
 

czareq65

Świeżak
Świeżak
raczej nie
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie, nie ma zadnych roznic w grafice.
Proceser i GPU wykonane w nizszym procesie technologicznym i tyle.
 

pakcent1

Użytkownik
Użytkownik
A jak z kinectem? A mogę jakoś usunąć przerobienie?
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
Kinect do wersji slim nie potrzebuje dodatkowego zasilacza , jak jest z ze starszymi wersjami konsol Xbox 360 (Arcade,Premium,Elite)A po za tym zasialczem , to w niczym się nie różni , tak samo wyłapuje ruchy i tak samo je przenosi na ekran w oby dwu rodzajach konsol X360.Tak , przeróbkę można "usunąć" lub jak kto mówi cofnąć.;)

Pozdro.;)
 

pakcent1

Użytkownik
Użytkownik
Warto inwestować w kinecta?
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
Warto inwestować w kinecta?
No jak kto uważa.;)Kinect to sensor ruchu , który w pełni zostanie wykorzystany w 2011 r.Tak donosi MS.Mi osobiście jak narazie podoba się Dance Central.;)

Pozdro..;)
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz duży tv i duży pokój i kręci cie taka zabawa to kup ale do mnie to bez sensu ( na razie za drogie ) a jak masz Arcade ( nie wiem na jakiej płycie ale jak na Falconie to już dobrze to kup sobie dysk 250 taki jak w slimie tylko zę z WD bo oryginały są bardzo dobre a i tak nie wiem czy są oryginalne 250gb w obudowach do fata do slima wiem że są ale do fata nie wiem tu masz link do takiego dysku sam taki posiadam i naprawdę rewelka DYSK 250GB do Microsoft XBOX360 /Skl PlayZone W-wa (1387736523) - Aukcje internetowe Allegro jak masz taki zestaw to slima nie warto kupować
 

Musiorex

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem nie warto !
Slimy podobno są wadliwe ! Kinect działa na starszych konsolach !
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
slimy wadliwe?? pierwsze słysze

a jak już kupować slima to 4 GB i dysk 250gb dokupić bo przynajmniej się palcować nie będzie

a kinecta wg mnie nie warto
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Nie podałeś konkretów, czy Twój Arcade jest zbanowany, oflagowany, czy grasz w sieci, na jakiej płycie głównej jest, czy zamierzasz przerobić konsolę, bądź już masz ją przerobioną....
 

Pawel80900

Świeżak
Świeżak
Czy slimy są wadliwe to dopiero się przekonamy, bo tak naprawdę to krótko są one na rynku i na razie ciężko jest to określić. A co do kupna Slima z dyskiem 250Gb lub wersji 4GB to podobno wersja 4GB jest matowa, a 250GB błyszcząca, lepiej świeci i łapie kurz. Więc ja bym bardziej preferował Slimke 4GB. Choć w sumie jak bym miał ja kupować to zdecydowałbym się na starszy rodzaj konsoli, ponieważ nie dysponuję wielką gotówką, ale każdy powinien sobie sam odpowiedzieć czy warto mu inwestować w Slima (każdy zna sam swój budżet i nie każdy może doradzić ;p).
 

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Zależy jak chcesz jeśli obojętnie czy konsola się palcuje jest na niej kurz to bierz 250 gb a jeśli wkurza cie ślady palców na konsoli to bierz 4gb i jak chesz to można dokupić dysk 250 gb
Ja osobiście posiadam 4gb i jestem zadowolony.
Pozdro.
 

Pawel80900

Świeżak
Świeżak
Ja Ci radzę zostać przy Arcade. Slimy nie różnią się prawie niczym, tylko trochę lżejsze są i troszeczkę ciszej pracują, ale sprzęt jest ten sam więc ja bym ci radził zostać przy arcade. No chyba, że czujesz już, że chcesz wymienić stary model na coś nowszego ;p
 

twix2508

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli lubisz skakać przed telewizorem to warto. : D
 

Dajman21

Banned
Kinect działa na starszych konsolach równiez, więc jeśli masz Arcade to nie widzę sensu kupowania i utrzymywania 2 konsoli ;)
 

Do góry Bottom