Czy warto kupować cyfrowe wersje gier?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Co za bzdury. Ms przez zablokowanie konsoli nie pozbawia cie funkcjonalnosci konsoli. Po prostu odcina dostęp do oferowanych przez siebie usług i nie ma prawa zabraniającego tego.

Btw billing.microsoft.com powinien rozwiać wątpliwości.
ale czemu MS miałby to robić ;) pozbawia się wtedy największego zysku z abonamentu GOLD ;)
 

more_dobrego

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A możesz udowodnić, że gra została kupiona z kradzionej karty? Nie, to jedynie Twoje bezpodstawne domysły więc skończ.
a możesz udowodnić, że tak nie jest. Sam skończ,zresztą żaden sklep nie oferuje sprzedaży kont, ani oficjalny ani żaden inny. Ciekawe jak się do tego odniesiesz. :)
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Rob1N PL dawno temu blokowali dyski twarde w xboxie 360 i to było niezgodne z prawem. Dlatego teraz blokują konta czyli dostęp do swoich usług i dopóki gry są sparowane z kontami to banowanie kont jest niezgodne z prawem i MS doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ponieważ co innego ich usługa czyli możliwość grania online i reszty a co innego moja gra którą mi zablokowali. Oczywiście pożyjemy i zobaczymy co wymyśli MS. Najbardziej logicznym wyjściem byłoby odseparowanie gier od kont. Jednak wtedy gry i tak można byłoby kupić taniej tak jak to jest teraz z kodami xblgold które swoją drogą są tanie ponieważ pochodzą z innych rynków aniżeli europejski (coś jak cena ropy-cena w UE a USiA kolosalna)a tym samym inaczej opodatkowane i w żadnym wypadku nie są nielegalne a tylko niezgodne z polityką i regulaminem MS który tak naprawdę najwięcej zarabia na rynku europejskim ponieważ jest to najdroższy rynek. Oczywiście to tylko i wyłącznie moja opinia. Pożyjemy i zobaczymy jak MS rozgryzie ten problem.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja mam takie pytanie z innej beczki, czy ktos wie jak dostac te gre od Ubisoftu w ramach przeprosin za AC:U??
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
A ja mam takie pytanie z innej beczki, czy ktos wie jak dostac te gre od Ubisoftu w ramach przeprosin za AC:U??
Trzeba było mieć wykupiony season pass od początku wydania gry
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
a możesz udowodnić, że tak nie jest. Sam skończ,zresztą żaden sklep nie oferuje sprzedaży kont, ani oficjalny ani żaden inny. Ciekawe jak się do tego odniesiesz. :)
W jakim celu mam to udowadniać?
 

more_dobrego

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W jakim celu mam to udowadniać?
W żadnym, każdy wie jak bardzo jest to niezgodne z polityką ms, jak i prawem, a usprawiedliwianie albo dopisywanie swojej filozofii do tego procederu jest bezsensowne.
Jak mam Ci udowodnić, że to jest złe, najpierw Ty mi udowodnij, że tak nie jest.
Ja nie mam problemu w nazywaniu rzeczy takimi jakie są, każdy robi to na swoje konto.
Czemu takich ofert nie ma e oficjalnych sklepach, czy w jakich kolwiek?
 

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja nie wiem np i co teraz?zbanują mi konsole za nie wiedzę? na jakiej podstawie? po pierwsze jak daja możliwośc oszukiwania to się oszukuj i tyle po drugie gry na polskie warunki sa drogie ,po 3 na goldzie tez jest kasa i oni mają wy****** ze takie konta ktoś tworzy bo to nie bd z kradzionych kart ,ew gdzieś kupowane w chinach Honkongu bo jak sciągalem gre to zmienialem na Chinskiej stronie w mejlu loklizacje ,więc jak kogoś boli **** to jego problem ja kupuje i oszczędzam i tyle w tym temacie,a bajeczki o banowaniu możecie kolega opowiadać :) jak by mnie zbanowali co jest praktycznie nie realne to się wypnę na ich konsole i oni o tym wiedząi nie będą tracić tysiące klientów ,a na marginsie to osobiscie kupiłem xboxa one a nie ps 4 bo widziałem te konta gdyby nie to to wybrał bym ps 4.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja nie wiem np i co teraz?zbanują mi konsole za nie wiedzę? na jakiej podstawie? po pierwsze jak daja możliwośc oszukiwania to się oszukuj i tyle po drugie gry na polskie warunki sa drogie ,po 3 na goldzie tez jest kasa i oni mają wy****** ze takie konta ktoś tworzy bo to nie bd z kradzionych kart ,ew gdzieś kupowane w chinach Honkongu bo jak sciągalem gre to zmienialem na Chinskiej stronie w mejlu loklizacje ,więc jak kogoś boli **** to jego problem ja kupuje i oszczędzam i tyle w tym temacie,a bajeczki o banowaniu możecie kolega opowiadać :) jak by mnie zbanowali co jest praktycznie nie realne to się wypnę na ich konsole i oni o tym wiedząi nie będą tracić tysiące klientów ,a na marginsie to osobiscie kupiłem xboxa one a nie ps 4 bo widziałem te konta gdyby nie to to wybrał bym ps 4.
To zależy jak leży. Ms wie że ludzie uzależniają się od sprzętu i za ten rok sypnie banem to pewnie z połowa tych osób wymieni konsolę na nową. A co do bana to jest coś takiego zwane regulaminem usługi xbox live który musi być zaakceptowany przez każdego użytkownika. Jeśli dostaniesz bana na xbl to nie za niewiedzę tylko za głupotę.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
To zależy jak leży. Ms wie że ludzie uzależniają się od sprzętu i za ten rok sypnie banem to pewnie z połowa tych osób wymieni konsolę na nową. A co do bana to jest coś takiego zwane regulaminem usługi xbox live który musi być zaakceptowany przez każdego użytkownika. Jeśli dostaniesz bana na xbl to nie za niewiedzę tylko za głupotę.
czyżby M$ odważył się na taki ruch ???odciąć sobie dostęp do wpływów z płatności za dlc , abonamentów gold i innych podobnych dochodów a co najważniejsze pogoni za konkurencją w dorównaniu w sprzedaży konsol i softu, Nie ale kiedyś coś może się urodzi pod warunkiem że wyjdą na prostą jako ciekawostkę zapytam czemu nie zdołali usunąć przerobionych x360 napedów pod Lt 3.0 na stałe - można by zwyczajnie z każdą aktualizacją reflash napędu robić do orginalnego softu jak to miało miejsce dawniej a tak to można grać online itd czyli półśrodek grasz i płacisz dalej za golda i tak M$ przytula $$$ , załapać bana to nie problem tylko sens po co w takim wypadku?
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Panowie każdy z was ma trochę racji. Poczekajmy i dajmy czas MS oni na pewno podejmą jakieś kroki. Między sobą możemy się kłócić a i tak nic z tego nie wyjdzie każdy z nas ma inny system wartości i tu różnice widać. Jednym żal ściska 4 litery inni zaś mają na to wyebane a jeszcze inni korzystają i tyle. Nie ma co się miedzy sobą zżerać. Jedno jest pewne MS ma twardy orzech do zgryzienia być fair play wobec wydawcy gier czy trzepać kasę , czas pokaże.
 

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no dokładnie nie ma co sie spuszczać ,każdy zrobi jak uważa, a czy wydawcy gier sa tacy swięci?? i tak swoje zarabiają i to grube miliony a wiele gier jest wydanych a nadawała by sie co najwyżej do testowania więc o nich to ja bym się najmniej martwił,i tak swoje zarobią a znowu aż tak dużo osób tych kont nie będzie kupować ,wielu o tym nie ma pojęcia wiec ja w bany nie wierze,ew z blokowanie tych profili ale koszty tego wyszukiwania potem reklamacji ludzi itp wydaję mi się sa za ogromne
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trzeba było mieć wykupiony season pass od początku wydania gry
tyle to ja wiem sam... pytam sie jak otrzymac te gre MAJAC SP WYKUPIONY razem z gra, bo nigdzie nie moge znalezc informacji jak to zrobic, jedynie ze konczy sie promocja w marcu 2015
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
tyle to ja wiem sam... pytam sie jak otrzymac te gre MAJAC SP WYKUPIONY razem z gra, bo nigdzie nie moge znalezc informacji jak to zrobic, jedynie ze konczy sie promocja w marcu 2015
A jak wchodzisz w grę nie dostajesz żadnego powiadomienia ??
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tyle to ja wiem sam... pytam sie jak otrzymac te gre MAJAC SP WYKUPIONY razem z gra, bo nigdzie nie moge znalezc informacji jak to zrobic, jedynie ze konczy sie promocja w marcu 2015
tu masz informacje od nich Oferta ACU - FAQ

jak na razie jeszcze sami nie ustalili jak będą je udostępniać ;)
 

BmfOmen

Świeżak
Świeżak
Coś poznikały te aukcje na allegro a szkoda bo bym się skusił :/ ktoś ma info możne kiedy znowu będą ? :)
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Coś poznikały te aukcje na allegro a szkoda bo bym się skusił :/ ktoś ma info możne kiedy znowu będą ? :)
Parę postów wstecz chyba jeden kolega mówił że wie kiedy bd i wgl może on sprzedaje pisz do niego ;)
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na ebay.co.uk namnożyło aukcji z profilami. Oj czyżby nie tylko Polacy się skusili? Niemożliwe przecież tylko oni to kombinatorzy a reszta świata kupuje w pełnej cenie w dniu premiery. Po 25f sztuka albo 2 za 45. Niby więcej ale nadal mniej ;)
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Na ebay.co.uk namnożyło aukcji z profilami. Oj czyżby nie tylko Polacy się skusili? Niemożliwe przecież tylko oni to kombinatorzy a reszta świata kupuje w pełnej cenie w dniu premiery. Po 25f sztuka albo 2 za 45. Niby więcej ale nadal mniej ;)
trochę słabo bo jak rozprzestrzeni się to zaczną coś z tym robić :) ale nie zdziwił bym się gdyby byli to polacy bo allegro zaczęło usuwać aukcje ;)
dwa dni temu aukcje zniknęły z allegro a teraz pojawiają się na ebayu ;) detektywem nie jestem ale to pewnie polskie aukcje ;)
 

marconik

Użytkownik
Użytkownik
To ktoś ma sprawdzone aukcje?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom