Czy warto kupować cyfrowe wersje gier?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
BuRRRza nie obrażaj innych to że ktoś kupował na alegdrogo nie oznacza że jest cebulakiem. Cebulakami są wszystkie pipy co boja się podjąć ryzyko i zza rogu drą mordy.Jak na razie MS nic nie robi z kontami i to cebulakami a raczej ciulami są ci co przepłacają za gry (idąc tokiem Twojego rozumowania, bez obrazy dla tych co wolą wersje pudełkowe).Nawet jeśli zaczną banować to tylko konta z grami a nie konsole, czyli cebulaki pożegnają się z kontami które tak zakupili( bo blokowanie konsoli jest niezgodne z prawem). Hejtować bo żal ***sko ściska. ETS odpowiedział jasno i klarownie gracze mają prawo sprzedawać także w wersji cyfrowej i to jak na razie regulamin MS nie jest zgodny z prawem( bo uniemożliwia sprzedawania zakupionych wersji cyfrowych gier). Jeżeli chodzi o aukcje na "aledrogo" to wpierw trzeba udowodnić iż konta pochodzą z nie legalu a nie szczekać i robić szum bo mi się tak wydaje. Polskie prawo jest bardzo restrykcyjne jeżeli chodzi o tego typu rzeczy. Aukcje zaczęły znikać w sobotę około 23:00 i nie wiem czy to jakaś akcja wymierzona w sprzedawców przez allegro bądź MS czy inny powód. Poczekajmy i zobaczymy co jest grane.
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Widać w Europie wolą być okradani a przy tym płacą o połowę mniej za grę. Sprzedawcy kont z grami działają w granicach prawa i co najwyżej można nazwać ich kombinatorami. Jeżeli przekroczą prawo wtedy będą paserami a nie złodziejami(chyba że sami kradną takie konta) a do tego trzeba im to udowodnić co jest bardzo trudne choć możliwe. Jak na razie to my jako gracze tu się wymieniamy zdaniami i tylko nas to obchodzi a moloch MS ma w to wbite bo sprzedaż konsol rośnie. Żeby było wiadome nie bronie sprzedawców takich kont a tylko przedstawiam jak to ma sie do rzeczywistości. Jest tak banalne rozwiązanie by zakończyć cały ten cyrk z kontami,mianowicie usunąć opcję płatności kartą kredytową w sklepie xboxa. Wtedy jeżeli pieniądze pochodzą z takich niby ukradzionych kart się szybciutko skończą. Można również odseparować konta od gier co jednak wpłynie na jeszcze większe obniżenie ceny gier i będą kosztowały tyle samo co kody do xbl gold. Ostatni pomysł to zmiana regulaminu iż od dnia wprowadzenia regulaminu która by sugerowała że kupno i używanie gier z kont nie należących do Ciebie skutkuje utratą gwarancji. Jednak hamburgery z MS zanim do tego dojdą to jeszcze wiele aukcji ludzie zakupią choćby na zagranicznym popularnym serwisie aukcyjnym.
 

pieniek

Użytkownik
Użytkownik
Co sądzie o tej aukcji? Gościu nie ukrywa, że sprzedawanie tych profili jest nie zgodne z regulaminem MS, ale od roku sprzedaje na ebay'u te konta i nikt bana nie dostał

1 GRA Z XBOX STORE NA KONSOLE XBOX ONE (4891041472) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co sądzie o tej aukcji? Gościu nie ukrywa, że sprzedawanie tych profili jest nie zgodne z regulaminem MS, ale od roku sprzedaje na ebay'u te konta i nikt bana nie dostał

1 GRA Z XBOX STORE NA KONSOLE XBOX ONE (4891041472) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
drogo ja kupiłem 4 za 300zł napisz do tego gościa
Przedmioty użytkownika GAMES4ALL - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


chyba auckje mu kasują ale ogarnie ci taniej ja kupuje od niego lata i zawsze wszytko grało i na xboxie 360 i na one jak narazie tez wszytko ok
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
Co sądzie o tej aukcji? Gościu nie ukrywa, że sprzedawanie tych profili jest nie zgodne z regulaminem MS, ale od roku sprzedaje na ebay'u te konta i nikt bana nie dostał

1 GRA Z XBOX STORE NA KONSOLE XBOX ONE (4891041472) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Za co ma dostać bana?
 

pieniek

Użytkownik
Użytkownik
Krzysztof1988

Dzięki :)


RBiniu

Ja się boję o bana za używanie takiego konta
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
Boisz się chyba niewiedzy. Przeczytaj temat
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Widzę że kółko wzajemnej adoracji złodziejstwa próbuje namawiać innych do kradzieży i jeszcze się oburza że ktoś nazywa ich celulakami. ŻAŁOSNE. Jak ma w Polsce ma być dobrze skoro żyją w niej tacy ludzie jak Wy??.
 

Dymkul

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widzę że kółko wzajemnej adoracji złodziejstwa próbuje namawiać innych do kradzieży i jeszcze się oburza że ktoś nazywa ich celulakami. ŻAŁOSNE. Jak ma w Polsce ma być dobrze skoro żyją w niej tacy ludzie jak Wy??.
Może gdybyś nie głosował na PO w Polsce żyło by się lepiej :smile:

A tak poważnie nie rozumiem po co tacy jak rbej i inni którzy się spinają wchodzą do tego tematu. To nie oni dostaną bana i to nie oni poniosą konsekwencje. Nikt tak naprawdę nie wie jak jest z tymi profilami czy są kradzione czy nie. Nie każdego stać na oryginalne gry, ja korzystam z profili i nie czuje się z tego powodu złodziejem. Myślę że microsoft wraz w jakiś sposób z tego zarabia bo czy inaczej nie robiłby nic w tej sprawie (bo na pewno o tym od dawna wiedzą). Pozatym tak się zastanawiam kolego ile rzeczy ściągnąłeś z internetu ? I co źle się z tym czujesz ? My płacimy za grę więc bardziej nazwałbym to okazją niż kradzieżą :)

BTW. Microsoft i developerzy dymają polaków na ceny gier i konsol jak chcą i nie czują z tego powodu wyrzutów to czemu ja miałbym je mieć.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl

Alert Zamykam.

Info Wszystko co powinno być już jest w tym wątku, dochodzą tylko nowe pytania na które odpowiedź padła 100X wyczyszczę i zastanowię się czy warto kontynuować ten temat, większość odpowiedzi piszą osoby sprzedające konta przy okazji je zachwalając ale nikt nie wie jak dokładnie będzie z tymi kontami ani sprzedawcy nie potrafią sensownie odpowiedzieć tylko mamią tym że tanio i legalnie...

 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom