Czy warto kupowac Xbox 360 ?

soulkirou

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witajcie, to mój pierwszy post tutaj. Chciałbym zapytać się was o to czy na dzień dzisiejszy i na stan po wakacjach, opłaca się inwestować w Xbox 360 ? Będę dysponować kwota ~1 000 zl. I przeglądając wasze forum stwierdziłem ze najlepszym wyborem będzie wersja Xbox 360 z 250gb dyskiem Slim. Tylko nurtuje mnie jedno pytanie, czy na pewno warto pakować pieniądze w stara generacje konsol ? Odmawiam Xbox`owi One z prostego powodu, mianowicie nie mam stałego połączenia z internetem wiec nie będę mógł raz dziennie łączyć sie z netem. Z drugiej strony po co kupować nowe konsole skoro na stare tez tworzą sie nowe gry ? Patrzyłem na sklep Ult**a.pl i tam również dostępny będzie Battlefield 4 na xbox 360. Doradźcie mi bo sam nie potrafię podjąć decyzji :) Inne sugestie tez sa mile widziane ;)

kruchmer

Świeżak
Świeżak
hmmm jeżeli nie jesteś bardzo wymagającym graczem który potrzebuje mega grafiki to możesz kupic 360, gry jeszcze będą wychodziły z 2 lata po premierze nowych konsol.Jak stoisz z kasą na gry , po z tego co słyszałem to na nowej generacji będą kosztować 300-400zł. Jeżeli nie będziesz grał przez neta to pomyśl nad xboxem pod RGH.

endless200

Użytkownik
Użytkownik
Jestem posiadaczem slimki i jestem zadowolony, natomiast w kwestii Xbox One po tym co pokazało na E3 na pewno nie warto będzie jej kupować. Sony pozamiatało i mój kolejny zakup to będzie tylko i wyłącznie PS4

starpaker

Użytkownik
Użytkownik
Ja uważam, że warto inwestować w starsze generacje Xbox 360 z tego chociażby powodu, że można je rozblokować a gier i tak jest masa a dodatkowo EA zapowiedziało się, że do 2017 roku będzie wspierało produkcję gier na starsze wersje konsoli. Masz tutaj link do artykułu z informacją w której EA obiecuje wsparcie dla PS3 i Xbox 360 do 2017 roku

Do góry Bottom