Witajcie, to mój pierwszy post tutaj. Chciałbym zapytać się was o to czy na dzień dzisiejszy i na stan po wakacjach, opłaca się inwestować w Xbox 360 ? Będę dysponować kwota ~1 000 zl. I przeglądając wasze forum stwierdziłem ze najlepszym wyborem będzie wersja Xbox 360 z 250gb dyskiem Slim. Tylko nurtuje mnie jedno pytanie, czy na pewno warto pakować pieniądze w stara generacje konsol ? Odmawiam Xbox`owi One z prostego powodu, mianowicie nie mam stałego połączenia z internetem wiec nie będę mógł raz dziennie łączyć sie z netem. Z drugiej strony po co kupować nowe konsole skoro na stare tez tworzą sie nowe gry ? Patrzyłem na sklep Ult**a.pl i tam również dostępny będzie Battlefield 4 na xbox 360. Doradźcie mi bo sam nie potrafię podjąć decyzji
Inne sugestie tez sa mile widziane 