Czy warto kupowac ?

evenement90

Świeżak
Świeżak
Emano, mam troche kaski i zastanawiam sie nad xboxem bo czasami lubie sobie pograc w giery, spodobalo mi sie gta IV i tylko dzieki tej grze zaczalem myslec o konsoli

Otoz czy w przypadku zwyklego tv pod euro zlacze z kineskopem troszke stary, oplaca sie kupowac konsole? czy jakos obrazu bedzie na tyle dobra zeby w pelni satysfakcjonowac sie graniem?

nie wiem co kupic moglibyscie mi doradzic co najlepiej wziasc ?

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Czy warto kupowac ?

masz może chociaż monitor LCD??
Jeśli tak to podłącz pod monitor.. jeśli nie to i tak możesz kupić ale jakość na kineskopie jest o wiele gorsza niż na TV Full HD podłączonym kablem HDMI

evenement90

Świeżak
Świeżak

taa nie mam tv full hd, nie stac mnie... nie mam tez lcd

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Badz co badz , jak kupujesz konsole fla wyswietlania obrazu , to daruj sobie . Ja mialem zwyklego kineskopa i gralo sie zajebiscie !!!

evenement90

Świeżak
Świeżak

nie mam za duzo kasy wiec rozgladam sie za arcade... moze lepiej uzbierac jeszcze i kupic premium ? :-\

Brzuzka

Banned
Użytkownik

Wiem ze czekanie to jednym słowem mękka ale jak możesz to czekaj i kup premium.
na kineskopie można grać ale nie uzyskasz tego co na full hd.

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik

Co ty sie tak uwziales z tym full hd?

Wystarczy hd ready, wygladac bedzie tak samo.
Gry obsluujace full hd policzysz na palcach jednej reki.

Pozatym, ludzkie oko z odlglosci 2 metrow na tv 42 calowym mnie widzi roznicy pomiedzy hd ready a full hd. Im mniejszy tv tym ta odlelosc sie skraca.

Dlatego uwazam za debili ludzi ktorzy kupuja tv full hd, marnowanie pieniedzy :p
Chyba ze tv jest naprawde duzy :p

Brzuzka

Banned
Użytkownik

mam 46 cali....

Pisze ful hd bo dla mnie w tym akurat wątku nie ma różnicy miedzy ready a full. Tak chy siak Kineskop chowa się przy jakośći HD

wisba

Użytkownik
Użytkownik

Na zwyklym tv tez sie fajnie gra wiem bo gralem przypomnijcie sobie jesli ktos mial ps lub ps 2 grafika i tak jest lepsza na xboxie niz na tamtych czyli kup konsolke bo naprawde sie oplaca

czelentano

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

evenement90 napisał:
nie mam za duzo kasy wiec rozgladam sie za arcade... moze lepiej uzbierac jeszcze i kupic premium ? :-\
arcade imo ssie totalnie. brak hdd, ktory trzeba dokupic. [w premium masz jeszcze dodatki] hdd w sumie kosztuje tyle co roznica cen miedzy arcade, a premium.

polceam jezeli masz maly budzet kupic premium, badz cieprliwy. :)

sam wahalem sie pomiedzy arcade a premium. kupilem premke i jestem zadowolony.

DateX

Użytkownik
Użytkownik

ludzie dajcie spokój wystarczy zwykły monitor, najzwyklejszy pod słońcem i tak grafika będzie lepsza od telewizora, bo w odróżnieniu od zwykłego tv monitor niekoniecznie lcd ma rozdzielczośc, oczywiście lcd byłby lepszy ale zwykłymonitor styka, oczywiście musisz dokupić kabel kosztuje on w granicy 50 paru złoty, no i to że kabel monitora i kabla ma taka samą końcówkę jest potrzebna przejściówka by połączyć oba kable, ja kupiłem w saturnie za 6-7 zł no i nakońcu musisz do czegoś podłączyć dwa czinczle by mieć dźwięk ja mam podłączone do wieży, z tyłu są wejścia na takie kable, większośc wież czy nikro wież ma takie wejścia, to taniej wyjdzie niż zakup telewizora lcd, oczywiście możesz dokupić monitor lcd z wbudowanymi głośnikami, to już zalezy od ciebie 8)

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik

szkoda tylko że w kablu VGA nie da sie wyciągnąć 5.1 chyba że ma sie światłowód :p

Do góry Bottom