Czy warto LT+ ?

xbox drift

Świeżak
Świeżak
Witam, wybaczcie mi moje laickie pytanie - mam konsole nigdy nie przerabiana, duzo gram online, czy oplaca sie przerabiac konsole na LT+ ? mam mozliwosc sam sciagac gry i nagrywac + patchowac przez abx360 , wiem ze w koncu dostane bana za takie poczynanie, ale; czy warto przerabiac konsole teraz czy moze poczekac jeszcze chwile az przejda kolejne bany, gram od 2 lat prawie wylacznie online, gdzies czytalem ze pewnie bany sie posypia przy gears of war 3 albo innych bardzo oczekiwanych tytulach, stac mnie na nowa konsole w razie "W" i w tedy bede mial jedna do grania offline w nowe tytuly na single oraz nowa do grania na oryginalach? jak po banie wyglada sprawa z moja lista znajomych, czy da sie odzyskac jakos liste przyjaciol po banie? jak radzilibyscie z gory dzieki koledzy pozdrawiam
 

Smok'e

Banned
Jak nie masz siana na nowe tytuły to przerabiaj :p Ja gram już online od wyjścia przeróbki lt i nie ma bana. Jedyne co to sprawdzaj gry przez abgx'a i ciesz się grą, a fala banów jak będzie to i tak go nie dostaniesz bo lt, + nie wykrywalne :)

A jak chcesz grać tylko offline, w piraty to nie przerabiaj bo po miesiącu będziesz miał syndrom " nie mam, w co grać "
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
co do gry online na przerobioenj , nie polecam , a nóż dostaniesz bana
 

xbox drift

Świeżak
Świeżak
a co mi zalezy, grac tylko offline na niezbanowanej konsoli albo grac online az mnie zbanuja - dla mnie to raczej to samo, a jak wyglada sprawa z lista znajomych ? mam ich kilku i szkoda by bylo stracic kontakt po banie, acha i mam kolejne pytanie, czy moze lepiej kupic jakas uzywke za 300-350zl konsole i ja przerobic a ta co mam obecnie zostawic do gry online i nie przerabiac, mam dysk 250gb i na nim wiele gier z rynku gier na zadanie (6000 ms pts rulez! ;)) niewiem rowniez jak sie sprawa ma co do danych na dysku po banie... dzieki za pomoc panowie...

ps a lepiej dostac bana niz "nóż" ;)
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
co do znajomych to nie mozesz sobie ich spisac na kartke .

PS. wybacz ale ja jednak wolal bym "Nóż"
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
A powiedzcie mi panowie,po czym mozna poznac czy mam przerobke LT+ ?
Bo przedchwila zaktualizowalem dasha do najnowszego,jest dosc fajny ale boje sie ze cos mi nie bedzie chodzic.
Przedtym wszystkie gry chodzily elegancko AC,NFS HP i FABLE IIIbez problemu po przejechaniu abgx.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Jak działają te gry to masz lt+
 
A powiedzcie mi panowie,po czym mozna poznac czy mam przerobke LT+ ?
Bo przedchwila zaktualizowalem dasha do najnowszego,jest dosc fajny ale boje sie ze cos mi nie bedzie chodzic.
Przedtym wszystkie gry chodzily elegancko AC,NFS HP i FABLE IIIbez problemu po przejechaniu abgx.
Spokojnie wszystko Ci będzie chodzić :) Jeżeli AC:B NFS HP Fable III chodziły bez problemu to masz lt+. A i pamiętaj zanim wypalisz COD: BO MW2 czy Halo Reach przeleć plytę abgx pozwoli Ci to uniknąć nerwów bo tam zostały dodane ap25.
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
ja ci powiem tak Nie przerabiam nie kradnę twój wybór ja sam przerobiłem ale teraz żałuje.Na pewno skusiły cie nowe tytuły ale one w końcu też stanieją i będą kosztować z 80 zł wiec to przemyśl Co najwyże
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
ja ci powiem tak Nie przerabiam nie kradnę twój wybór ja sam przerobiłem ale teraz żałuje.Na pewno skusiły cie nowe tytuły ale one w końcu też stanieją i będą kosztować z 80 zł wiec to przemyśl Co najwyże
piszesz że żałujesz....to wróć to oryginalnego firmware i po krzyku......po co taka gadka
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Zgadzam sie z kolega,to byl twoj wybor,tez napewno kierowales sie tym,ze piraty mozna sciagac i nic przy tym nie placic,teraz napewno chcesz grac online dlatego zalujesz,ale faktycznie po co taka gadka,to tak jakby pare lat po udanym"pierwszym razie" powiedziec ze sie zaluje stracenia prawictwa.
 

Quato

Użytkownik
Użytkownik
ja uwazam tak jest ryzyko jest zabawa, jestes swiadomy tego ze mozesz dostac bana, jesli chcesz wrocic do oryginalnego firmware to nie ma zadnego problemu
 

Kipomek

Banned
Sprawa z LT+ wygląda tak, że jeszcze nikogo nie zbanowali(chyba), ale jak masz przerobiony napęd(czyli konsolę) to masz bana, nie od razu.. ale poczekamy, zobaczymy :D :p
Znajomych faktycznie możesz spisać na kartkę : D
Niektórzy ludzie tak robią, że mają konsolkę zbanowaną do grania w nowe tytuły offline na przeróbce, a w stare,dobre online na oryginale ;P
Ja Ci nic nie będę radził, ale jeżeli chcesz to możesz sobie kupić zbanowaną konsolkę i pykasz offline :p. Ale licz się z tym, że jak dostaniesz jakiegoś core,bo pewnie będziesz szukać konsoli w granicach 200-400 zł, to może złapać czerwoną główkę i masz pograne :D
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Sprawa z LT+ wygląda tak, że jeszcze nikogo nie zbanowali(chyba), ale jak masz przerobiony napęd(czyli konsolę) to masz bana, nie od razu.. ale poczekamy, zobaczymy :D :p
Znajomych faktycznie możesz spisać na kartkę : D
Niektórzy ludzie tak robią, że mają konsolkę zbanowaną do grania w nowe tytuły offline na przeróbce, a w stare,dobre online na oryginale ;P
Ja Ci nic nie będę radził, ale jeżeli chcesz to możesz sobie kupić zbanowaną konsolkę i pykasz offline :p. Ale licz się z tym, że jak dostaniesz jakiegoś core,bo pewnie będziesz szukać konsoli w granicach 200-400 zł, to może złapać czerwoną główkę i masz pograne :D
to i tak nieuchronne bo bana dostajesz za flash napędu a nie za granie na kopii......więc nawet jak masz przeróbke i grasz na oryginale to dostaniesz bana.....
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
piszesz że żałujesz....to wróć to oryginalnego firmware i po krzyku......po co taka gadka
wróciłem na oryginalny.A po co ta cała gadka z własnego doświadczenia wiem że jeśli chcesz grać na mutli to nie przerabiaj
 

xbox drift

Świeżak
Świeżak
fajnie ze sie temat rozwinal, dzisotrzymalem odpowiedz od goscia na allegro ktory oferuje przerobke na lt+, napisal ze jak bede sie stosowal do kilka zasad w tym patchowania gier i updatowaniu xboxa jak tylko wyjdzie nowy update ixtreme to szanse na bana sa rowne zeru, z tym ze niewiadomo co microsoft zrobi w przyszlosci... zdecydowalem sie przerobic klocka, teraz moze ktos z forum mi poradzi gdzie najlepiej przerobic konsole, szukac na alleshit czy mzoe od kogos z panow oferujacych sie na forum, chce uniknac przerobki przez jakichs malolatow co ledwo lizneli nieco wiedzy i zakupili konwerter bo mama im na to dala. Pozdrawiam dzieki za zainteresowanie.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wejdz w dział usługi na forum i czytaj opinie ludzi.....
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
nie równa zeru tylko w końcu będziesz miał nie wiadomo kiedy BANA
 

xbox drift

Świeżak
Świeżak
wiem wiem ze kiedys bede mial bana , ale jak pisalem w 1 poscie, wystarczy mi ze pogram sobie jakis czas za free w najnowsze gry i kiedy przyjdzie ban zacisne zeby i kupie nowa konsole, moim zdaniem miec 2 konsole to najlepsze wyjscie - 1 do grania we wszystko co nowe (po banie tylko offline) 2 do grania w to w co sie gra online non stop - cod bo , fifa, bf bc2 itd... wiadomo na poczatku przed banem bedzie najlepiej bo bede mial wszystko co nowe i bede gral online ;)

PS a powiedzcie mi jeszcze; mam 250gb dysk i mam tam kilka gier z games on demand, niewiem czy nie kupic sobie lepiej nowego dysku 60-120gb bo po banie chyba dysk i gry pojda w kosmos , jak to jest ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
kup sobie drugi napęd lepiej i offline na nim na piratach a online na oryginalnym
 

Do góry Bottom