Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

kolek5

Użytkownik
Użytkownik
Czy warto przerabiać xboxa 360 arcade ? Miałem Xboxa360 Premium i mi niedawno padł - 3ROD. Miałem go tylko 5 miesięcy. Był przerabiany. Ale gdybym go nie przerabiał mógłbym go oddać na gwarancję a tak nie mogę. Chcę kupić nowego Xboxa360 Arcade i mam pytanie. Czy te nowe Xboxy się nie psują? Przerabiać go czy nie? Co radzicie?
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

W Arcade 1 na 100 konsol ma roda ;)
 

kolek5

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Hmmm a skad ta pewnosc ze 1 na 100 Arcade ma ROD ? Czekam na inne wasze opinie i rady. Zostal mi stary naprawiony Xbox ale bez dysku. Za ile moge go sprzedac z padem ?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Zaden Arcade z falconem nie mial 3 diod, tak twierdzi przynajmniej znajomy serwisant. Nowego x'a falconowego 65nm i 175W jak najbardziej warto.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Żadną konsole nie warto przerabiać ! Najlepiej gra się na oryginałach.... ;)
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Erno napisał:
Żadną konsole nie warto przerabiać ! Najlepiej gra się na oryginałach.... ;)
I kto to mowi :p
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Pewnie, że lepiej na orginałach :D A nie lepiej strego premium naprawić? Albo skorzystac z "zamiany" za 280zł? Zajrzyj do działu giełda, albo pisz do usera "grzech1991" 8)
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

cux napisał:
Zaden Arcade z falconem nie mial 3 diod, tak twierdzi przynajmniej znajomy serwisant. Nowego x'a falconowego 65nm i 175W jak najbardziej warto.
Niestety sie pomylil

http://pl.youtube.com/watch?v=2ax51Plx8jk

http://www.trademe.co.nz/Gaming/Xbox-360/Consoles/auction-145825149.htm

to sa pierwsze strony po wpisaniu na google "xbox Arcade rod" a sadze ze jest tam tego wiecej :/ Sam mam Arcade ale nie przerobionego wiec sie nie martwie

Co do awaryjnosci Arcade nie jest ona jeszcze do konca wiadoma bo sa one na rynku dopiero od 5 miesiecy ;)
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Zaden Arcade z falconem nie mial 3 diod, tak twierdzi przynajmniej znajomy serwisant. Nowego x'a falconowego 65nm i 175W jak najbardziej warto.
Już niestety pojawiają się nawet na xboxonline już ktoś się skarżył na RODA w arcade
 

kolek5

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Poważnie zaczynam się zastanawiać nad kupnem PS3. Wtedy bym miał święty spokój a nie przejmował się i czekał kiedy mój Xbox padnie.....Szkoda że Microsoft wypuszcza takie buble, gry na Xa są super ale awaryjność to przesada....
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Aj to idź kupować te PS3... Nas to nie obchodzi 8)

Pamiętać:
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Kup sobie 2 xboxy wyjdzie Cie tyle co PS3 jak Ci sie jeden zepsuje to grasz na drugim . LOL
 

kolek5

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Dzięki....wolę jednego niezawodnego PS3 niż 2 Xboxy ktore sie zepsuja w ciagu pol roku.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

To idz do sklepu kup sobie tego PS3 i idz grac.
grac ?? tylko w co ?? GL & BB & EOT
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

hm skoro glowna przyczyna awarii to bylo przegrzanie to poprostu nie grac po 10h albo robic przerwy... podejrzewam ze wlasnie najczesciej profil kogos kto ma roda to gosc ktory spedzal zbyt duzo czasu przed swoim TV z konsolka... :) gry oryginalne sa strasznie drogie 200zl za nowe tytuly jak patrzylem niektore drozej... 5 tytulow to tak jakbys mial xboxa drugiego. Jak juz chcesz PS3 to kup , i opcjonalnie tez da sie przerobic lecz gra piracka jest po 60pln.
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

podejrzewam ze wlasnie najczesciej profil kogos kto ma roda to gosc ktory spedzal zbyt duzo czasu przed swoim TV z konsolka...
to źle podejrzewasz
 

kolek5

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Xboxa miałem niecałe 5 miesięcy i grałem srednio 2-3 godziny dziennie. Nie wiem ale myślę że Microsoft powinien w komplecie z Xboxem sprzedawać lodówkę żeby w niej trzymać Xboxa. To śmieszne....PS3 ma mało gier puki co ale w planach wydawniczych ma więcej ciekawych gierek na 2008-2009 niż Xbox. Zawsze byłem zadowolonym posiadaczem Xboxa. Miałem starego czarnego Xboxa1 i wszystko śmigało...Ale że teraz takie shity wypuszczają to dla mnie niezrozumiałe. Powinni nałożyć 100.000.000 mln $ kary dla MS.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Chyba cos ci sie popieprzylo (stwierdzenie "teraz takie shity wypuszczaja"), od kilku miesiecy na rynku sa XBOX'y z poprawionym chlodzeniem, prockiem 65nm i 175W i wyjsciem HDMI, z ktorych efekt przegrzewania zostal wyeliminowany. Co do starych modelow masz oczywiscie racje, jednak w nowkach zaden serwis w polsce nie stwierdzzil usterki trzech diod.

@zaku666, a ty o czym piszesz, sugerujac, ze opcjonalnie mozna wziac przerobke na PS3? Czlowieku, na ta konsole nie ma obecnie zadnego chipa ani flasha napedu. Skad ty takie bzdury bierzesz?!
 

kolek5

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Ide jutro do sklepu i biore nowego Arcade. Nie przerabiam go. Starego sprzedam jak naprawie za 300zl bez dysku. Pozdro.
 

DateX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy warto przerabiać Xboxa Arcade ?

Dziwne że ci tak szybko padł, ja mam Xboxa 360 (ten typ który się niby przegrzewa) a jakoś ani razu mi się nie przegrzał, mam go od 9 miesięcy, nie kupiłem zadnego głupiego coolera, żadne dadtkowe chłodzenie, jest przerobiony a działa jak ta lala, nawet samą konsolę nie mam ciepłą, może to dlatego że nie mam go w stoliku na dekoder czy coś lecz na biurku od kompa, na wieszku i regularnie go rozbieram (obudowę) i czyszczę laser o raz wszystkie części :)
 

Do góry Bottom