Czy warto Xbox One X, a pc

Więc

• Total voters
    6

unives

Świeżak
Świeżak
Moje pytanie brzmi ,czy warto wydać te 1900 zł na X'a + te wszystkie abonamenty.
Mając dobrego PC między innymi (GTX 1070 , 16 GB ram'u , Intel i5 6500k- procek może nieco gorszy od reszty)
Bo we wszystkie nowe gry na Xboxa ,zagram w nie też na PC ,a jeżeli chodzi o granie ze znajomymi to coraz więcej (+ nowe gry) mają Xbox Play Anywhere ,a nawet jest już Game pass na pc ,wiem że na razie on jest biedny ale pewnie będą coraz to dochodziły nowe gry , jest też ea access
To nie wiem czy jest sens kupować X'a mając pc który trochę jeszcze posłuży ?
Co o tym sądzicie ?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Moje pytanie brzmi ,czy warto wydać te 1900 zł na X'a + te wszystkie abonamenty.
Mając dobrego PC między innymi (GTX 1070 , 16 GB ram'u , Intel i5 6500k- procek może nieco gorszy od reszty)
Bo we wszystkie nowe gry na Xboxa ,zagram w nie też na PC ,a jeżeli chodzi o granie ze znajomymi to coraz więcej (+ nowe gry) mają Xbox Play Anywhere ,a nawet jest już Game pass na pc ,wiem że na razie on jest biedny ale pewnie będą coraz to dochodziły nowe gry , jest też ea access
To nie wiem czy jest sens kupować X'a mając pc który trochę jeszcze posłuży ?
Co o tym sądzicie ?
Kup sobie za złotówkę Xbox Game Pass, pobierz gry z Xbox Play Anywhere i sprawdź jak Ci to w ogóle chodzi na tym Twoim kompie, bo podobno gry na PC chodzą gorzej niż na konsoli te co mają wsparcie na PCta. EA Access jest osobny na konsole i osobny na PC ;p Osobiście przerzuciłam się na granie na konsolę i nie żałuję, teraz mam w tyłku wszystkie specyfikacje gier i martwienie się czy mi pójdzie czy też nie. Wchodzę do sklepu, kupuję grę i w domu sobie instaluję, gram na luzie :p

unives

Świeżak
Świeżak
Co do Game Pass ,mogę zrobić że sobie wezmę 14 dni próbną ,i żeby w razie konsoli mieć na nią game pass miesiąc za 1 zł, czy jak użyje 14 dni próbnych to już będzie 1 miesiąc za 40 zł a nie za złotówkę ?
A co do tego że martwienie się o specyfikację to właśnie póki co ten komp na razie pozwala mi we wszystko na ultra stałe 60 fps ,więc właśnie jak mam taki pc ,to też se biorę gierkę i się nie martwię czy pójdzie czy nie (póki co) :p , i kurde nie wiem :confused: , jeżeli chodzi o pada jestem botem
A kupił bym X'a a komp za 5k był by tylko do rzeczy do których wystarczy tani laptop :confused: komp obecnie ma już 2 lata
Gdy bym miał jakiegoś słabszego kompa to był się nawet nie zastanawiał, a tak to nie wiem ,wydaję mi się spoko konsolka tylko szkoda że wszystkie gry są też na PC , (ps4 odpada bo większość kolegów ma Xbox'a)

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Niestety, ale tego nie wiem czy Ci przepadnie to za złotówkę czy nie :) Ja nigdy nie aktywowałam tego 14dn, a ogólnie zniknął mi z konta. Tak czy siak wg mnie nie opłaca się bawić w 14dn jak można zapłacić złotówkę i mieć cały miesiąc na testowanie.

unives

Świeżak
Świeżak
Kurde ,ale wiesz chodzi mi o to że se na pc 14 dni po testuję i w razie jak bym miał kupować X'a to był miał na konsolkę miesiąc za zł a tak to za 40 zł. I nie wiem czy by starczyło hajsu :p
Edit: Jak ktoś wie jak to jest z tym 14 dni i 1 miesiąc potem za zł to proszę mówić
I jak inni uważają zakup X'a mając takiego pc :confused:

Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Do konsoli zazwyczaj w zestawie sie dostaje kody na XGP.

unives

Świeżak
Świeżak
A to nie wiedziałem ,raz tylko widziałem w opisie że na miesiąc game pass ,a tak to nic takiego nie pisze.

unives

Świeżak
Świeżak
A jak inni uważają ? Warty jest ten Xbox ,mając git kompa

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja kupiłem Xboxa, bo NIE mam kompa do grania. Gdybym miał kompa, to bym pewnie nie kupił Xboxa.
Może zastanów się w JAKIE gry grasz? Bo jak strategie albo FPS, to lepszy komp (klawiatura + myszka).
Ewentualne zalety konsoli:
- wygoda siedzenia na kanapie i odpoczynek ręki od myszki,
- brak przejmowania się wymaganiami gier o czym pisała już kuleczka91,
- u mnie Xbox robi również za odtwarzacz Blu Ray,
- dzieciaki uwielbiają grać w Minecrafta na podzielonym ekranie; grają również w Raymana czy JUJU na kilka padów.

unives

Świeżak
Świeżak
Kurde , nie wiem ,dobra chyba wydam te 1850 zł póki przecena na xkom , jak będę wolał PC to najwyżej odsprzedam ,za te parę stówek mniej :confused:

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
kup sobie konsole będziesz miał masę gier do ogrania życia ci zabraknie nawet jeśli by to wszystko było za darmo na konsole :)
A jak inni uważają ? Warty jest ten Xbox ,mając git kompa
warty wszystkiego spróbuj a się przekonasz

unives

Świeżak
Świeżak
kup sobie konsole będziesz miał masę gier do ogrania życia ci zabraknie nawet jeśli by to wszystko było za darmo na konsole :)

warty wszystkiego spróbuj a się przekonasz
No skoro tak mówisz ,mam nadzieję że nie znudzi mi się i nie będę wracał do pc'tka ;)

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja z PC przeskoczyłem na konsole - konsola jest po prostu wygodna:)

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Może tak nieśmiało zaproponuję, że skoro chłopak ma dobrego PC, to może niech kupi PS4? Będzie miał dostęp do gier MS i do gier Sony.

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
No skoro tak mówisz ,mam nadzieję że nie znudzi mi się i nie będę wracał do pc'tka ;)
nie znudzi bardzo dużo gier wychodzi na Xboxa także będziesz miał w co grać ja mam osobiście jeszcze Xbox 360 i się nie nudzi a przyjdzie taki moment że będę musiał kupić lepszego nowszego zastanawiam się nad kupnem Xbox One X albo tego xboxa scarletta ale ten wychodzi później

unives

Świeżak
Świeżak
Może tak nieśmiało zaproponuję, że skoro chłopak ma dobrego PC, to może niech kupi PS4? Będzie miał dostęp do gier MS i do gier Sony.
Masz rację ,też nad tym myślałem,ale większa część znajomych ma Xbox'y. A jednak bardziej wolę grać w parę osób w jakąś gierkę, niż np wydać 200 zł na God Of War ( swoją drogą ,gierka ********* ) przejść po paru godzinach ,i koniec gierki za 200 zł :confused:
To jest powód dlaczego Xbox, a nie Sony
A na Xboxa nie exy (bo PC też te gry ma) ale też są spoko gierki do przejścia
A Xbox'a kupię chyba stąd https://www.emag.pl/konsola-microsoft-xbox-one-x-1tb-cyv-00010/pd/DHVK5KBBM/?utm_medium=Feed&utm_source=Ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=16552361&cmpid=60049&mustela
Póki przecena jest ,bo najtaniej chyba tu.

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja bym polował na olx. Czasami są sporo taniej nowe - ale tylko przy odbiorze w swojej okolicy bym brał:)

unives

Świeżak
Świeżak
Nie ,nie bardzo chcę kupować z olx ,jakieś używane pewnie jeszcze. Wole nowe z gwarancją ze sklepu ;)

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ,nie bardzo chcę kupować z olx ,jakieś używane pewnie jeszcze. Wole nowe z gwarancją ze sklepu ;)
Chodzi mi o zafoliowane, gwarancja i tak jest realizowana przez microsoft.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Chodzi mi o zafoliowane, gwarancja i tak jest realizowana przez microsoft.
Najlepiej z dowodem zakupu, bo inaczej gwarancja mu ucieknie, dostanie niepełną. Osobiście bym wolała kupić nowe ze sklepu. Co nowe to nowe.

Do góry Bottom