Czy Xbox 360 E wspiera dźwięk 5.1? Brak wyjścia na adapter audio.

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A w filmach działa 5.1?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

tomgda

Świeżak
Świeżak
tak w filmach wszystko ok. Jak będę w domu to posprawdzam wszystkie ustawienia jeszcze.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dziwne bo co ja bym nie robil z moim pionkiem to jak tylko wykryje DD5.1 to automatycznie leci 5.1 bez względu na to jak był ustawiony wcześniej.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

tomgda

Świeżak
Świeżak
Już jest ok panowie moje niedopatrzenie - włączana wcześniej gra nie była 5.1. Mam konsolke dopiero od wczoraj. Dzisiaj odpaliłem gre dolby digital i jest ok. W ogóle fajnie gra kino w grach z tyloma głośnikami i subem :) Pewnie na jakimś horrorze można dziurę w kapciach zrobić.

Ale mam jeszcze pytanko niezwiązane tematem. Mam podłączoną konsole kablem z modem i kompem. Za każdym razem gdy włączam konsole to przypisany jest inny adres IP - tzn zmienia się ostatni numer w zakresie 10-14 i tak w koło. Od czego to zależy i czy można ustawić adres jeden na stałe ?

Pozr.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Musisz sprawdzić adres mac konsoli i w routerze przypisać temu adresowi stały adres ip.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie.. Wcześniej posiadając slima nie było problemu dźwięk podłączony był po optyku. W xbox 360 E nie bardzo wiem jak to podłączyć, amplituner onkyo i kino 5.0 a tv sony lcd 40 bravia. TV nie ma żadnego wyjścia optycznego etc. a amplituner nie ma HDMI, jest może jakiś adapter hdmi by była możliwość podłączenia po optyku lub inne jakieś sensowne rozwiązanie? :)

Pozdrawiam
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz może arc w ampli i tv? Jeśli tv ma arc i puści 5.1 to można tak zrobić.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie nie mam w TV również ACR, jest jakaś przejściówka co z HDMI będzie dawała optyk do dzwięku?
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
nie ma
 

Do góry Bottom