Czy za pomocą kabla vga będę miał obraz w rozdzielczości 1920x1080?

WithheldRug578

Użytkownik
Użytkownik
Chce kupić kabel do xboxa vga tylko nie wiem czy będę miał rozdzielczość monitora czyli 1920x1080
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli monitor 16/9 i obsługuje taką rozdziałkę to będziesz miał full hd
 

WithheldRug578

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli monitor 16/9 i obsługuje taką rozdziałkę to będziesz miał full hd
Monitor 22 cale LED 1920x1080. Czyli mogę zamawiać i grać w full hd ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A nie masz w nim hdmi lub DVI?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

WithheldRug578

Użytkownik
Użytkownik
A nie masz w nim hdmi lub DVI?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Właśnie mam tylko d-sub. Dzisiaj pytałem kumpla który ma monitor 27 cale i też d-sub i jak kupił kabel za 25 zł to obraz był tragiczny dopiero jak kupił oryginalny kabel to wszystko pięknie działało
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Pewnie kupił najtańszy kabel VGA z allegro. Przy VGA jakość kabla ma znaczenie.
 

WithheldRug578

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie kupił najtańszy kabel VGA z allegro. Przy VGA jakość kabla ma znaczenie.
Dla tego ja zamierzam kupić oryginalny kabel od M$
 

Krycha1987

Banned
Ja kupiłem taki zamiennik Kabelek VGA do XBOX 360 - od złotówy (3393950854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i obraz jest sporo lepszy od komponentu choć mam czarne pasy a ustawiłem natywną mojej matrycy, czy to może być spowodowane zamiennikiem ?

Moja konsola z Monitorem po HDMI nie chce współpracować.

Gdzie można kupić oryginalny VGA ?
 

WithheldRug578

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem taki zamiennik Kabelek VGA do XBOX 360 - od złotówy (3393950854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i obraz jest sporo lepszy od komponentu choć mam czarne pasy a ustawiłem natywną mojej matrycy, czy to może być spowodowane zamiennikiem ?

Moja konsola z Monitorem po HDMI nie chce współpracować.

Gdzie można kupić oryginalny VGA ?
Komputronik , Media Markt , Allegro i Chyba w Tesco
@edit Z tego co mi wiadomo do monitorów HD LED Najlepiej kupić oryginalny kable bo on jest najważniejszy i nie może być jakiś za 20 zł
 

Krycha1987

Banned
Na allegro niema oryginalnych kabli, MM czy EW to pewnie cena zabójcza.
 

WithheldRug578

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro niema oryginalnych kabli, MM czy EW to pewnie cena zabójcza.
Oryginalny kosztuje 120 zł. A od czego to skrót EW?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja kupiłem taki zamiennik Kabelek VGA do XBOX 360 - od złotówy (3393950854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i obraz jest sporo lepszy od komponentu choć mam czarne pasy a ustawiłem natywną mojej matrycy, czy to może być spowodowane zamiennikiem ?

Moja konsola z Monitorem po HDMI nie chce współpracować.

Gdzie można kupić oryginalny VGA ?
Jakie pasy masz na myśli ?? czarne marginesy po bokach ?? - to będzie spowodowane zapewne tym, że monitor masz panoramiczny (16/9 lub 16/10)
a w ustawieniach obrazu w konsoli ustawiłeś 4/3, chyba ,że o czym innym piszesz.

Dlaczego nie chce współpracować po HDMI ?? jaki masz monitor ?? Może ustawiłeś w konsoli rozdziałkę , którą Twój monitor nie obsługuje ??

Kabel vga BIG BEN'a lub M$ zakupisz tutaj:

Microsoft - Kabel VGA HD AV do Xbox/Xbox 360 (B4S-00002) - Ceneo.pl
Akcesorium MICROSOFT Kabel VGA HD AV do konsoli Xbox 360, Akcesoria do konsol - Media Markt
HQL VGA HDTV [BIGBEN] | Xbox 360 | ROBSON.PL

BIG BEN wychodzi najtaniej i w komplecie masz już akcesoria, jakościowo porównywalny do kabla M$
 

WithheldRug578

Użytkownik
Użytkownik
 

Krycha1987

Banned
Oryginalny kosztuje 120 zł. A od czego to skrót EW?
Electro World


Jakie pasy masz na myśli ?? czarne marginesy po bokach ?? - to będzie spowodowane zapewne tym, że monitor masz panoramiczny (16/9 lub 16/10)
a w ustawieniach obrazu w konsoli ustawiłeś 4/3, chyba ,że o czym innym piszesz.

Dlaczego nie chce współpracować po HDMI ?? jaki masz monitor ?? Może ustawiłeś w konsoli rozdziałkę , którą Twój monitor nie obsługuje ??

Kabel vga BIG BEN'a lub M$ zakupisz tutaj:

Microsoft - Kabel VGA HD AV do Xbox/Xbox 360 (B4S-00002) - Ceneo.pl
Akcesorium MICROSOFT Kabel VGA HD AV do konsoli Xbox 360, Akcesoria do konsol - Media Markt
HQL VGA HDTV [BIGBEN] | Xbox 360 | ROBSON.PL

BIG BEN wychodzi najtaniej i w komplecie masz już akcesoria, jakościowo porównywalny do kabla M$
Pasy man na górze i na dole, opcji zmiany panoramiczny/kwadratowy są nieaktywne. To mnie dziwi bo skoro ustawiam natywną to powinno być na cały, jak podłączam PC i daje natywną to jest elegancko co znaczy że TV jest sprawny.

Jutro dodam dokładny model TV (jest to coś zbliżonego do tego Polaroid TLA-01901C 19-inch LCD Television | Overstock.com), po podłączeniu przez HDMI jest czarny obraz, nawet niema żadnego komunikatu w stylu brak sygnału, jest czarny obraz, konsola jest sprawna sprawdzałem HDMI zabierając ją do sklepu z grami.

110zł za kabelek, sporo sobie liczą.
 

Do góry Bottom