czy zadziałają mi nowe gry?

malynoone

Świeżak
Świeżak
Witam, mojego klocka mam kupe lat, jakieś 3 lata temu zmieniałem napęd - philips & lite-on model DG-16D2S i w ten czas koleś mi zainstalował jakiś soft ale nie wiem jaki. Od tego czasu praktycznie nie używałem. Moje pytanie, czy gry pokroju fify 13 i xcoma pójdą bez jakieś dodatkowej przeróbki konsoli czy nie? Drugie pytanie, czy mogę nagrać xcoma zwykłą nagrywarką na verbatima czy potrzebuję "specjalną" nagrywarkę?


z góry dziękuję

pozdrawiam
 

DJTOMEKK

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mojego klocka mam kupe lat, jakieś 3 lata temu zmieniałem napęd - philips & lite-on model DG-16D2S i w ten czas koleś mi zainstalował jakiś soft ale nie wiem jaki. Od tego czasu praktycznie nie używałem. Moje pytanie, czy gry pokroju fify 13 i xcoma pójdą bez jakieś dodatkowej przeróbki konsoli czy nie? Drugie pytanie, czy mogę nagrać xcoma zwykłą nagrywarką na verbatima czy potrzebuję "specjalną" nagrywarkę?


z góry dziękuję

pozdrawiam
Wszystko zalezy jaki miales przedtem naped bo teraz nie mozna robic spoofa musi byc oryginalny naped jaki byl montowany fabrycznie w konsoli
 

malynoone

Świeżak
Świeżak
czyli co mogę teraz zrobić? Pamięatm że ostatnią grę jaką grałem była fifa 11 i musiałem przed nią musiałem włoży jakiś strarter. Może to pomoże.


pzdrawiam
 

MacWnc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli miałeś fabrycznie napęd liteon i wymieniałeś tez na ten sam liteon to teraz wystarczy zrobić sobie przeróbkę lt 3.0, kupić nagrywarkę ihas 124b (jeśli chcesz grać w gry z twardziela). Natomiast jeśli miałeś jakiś inny napęd fabryczny np samsung a teraz masz liteona to nie da się przerobić konsoli na lt 3.0, musiałbyś zakupić taki sam napęd i go sobie włożyć do konsoli.
 

malynoone

Świeżak
Świeżak
nie wiem jaki miałem wcześniej napęd. Da się to jakoś sprawdzić?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie wiem jaki miałem wcześniej napęd. Da się to jakoś sprawdzić?
Podaj datę produkcji konsoli i ewentualnie jaką masz płytę główną.
 

Do góry Bottom