Czym Aktualnie Jeździcie?

caligator

Użytkownik
Użytkownik


Seat Leon Cupra 360hp/450Nm Stage 3

Dlatego interesuja mnie gry wyscigowe:p
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak na prawdę mega super aktualnie to:



Powrót do starej pasji :).
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Suzuki DR 125 :) 1999r. 4T, 15 KM ;)


Zdjęcie moje.

A wirtualnie to KTM SX-F 350 w MXGP :D
 

avrila

Świeżak
Świeżak
A ja się poruszam komunikacją miejską i nie narzekam :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik

Takim jeżdżę prywatnie, a służbowo Mercedes Atego 1222 :)
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Golf 3 GTI z Limitowanej Edycji na 20 lecie powstania GTI czyli "20 Jahre" (Projekt jaki aktualnie składam) Autem na codzien jest Audi A6 C4 1.8 125 Km w automacie

Oryginalnie był 2.0 16v 150 Km ale długo to nie trwało zaraz wleciał lekki zamach, większa przepustnica inny dolot, Baran 4-2-1 i przelotowy wydech z kwasa 2.5 cala, ostre wałki 276/276, regulowane koło + program co dało 180 kucy







Potem niestety zabrakło mocy i silnik został sprzedany tak samo jak moje 2 auto którym był golf II GTI w którym wylądował moj silnik i jeździ do dzisiaj

Ja Osobiście zamontowałem Motor V6 3.2 R32 z Audi TT na instalacji z A3 oraz kompie z A3 + mała korekta programu (przesunięta odcinka na 7000 rpm oraz twarda odcinka z Vr6 12v + Program Stage 2) Fotka z operacji zmiany sprzęgła które umarło po przejechaniu 20 km :) (łacznie wyciąganie motoru i zmienianie sprzęgieł nastąpiło w tym roku 5 razy ) Moc Ok 280 km i 350 Nm i ciagle mało



I Fotka z Jakiegoś tam Zlotu

 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Oto moje wozidło.

Ford Mondeo

Silnik: 2.5T (220 KM)
Wersja wyposażenia: Titanium X

Z ciekawszych rzeczy to:
- Convers+ (kolorowy wyświetlacz między zegarami)
- ksenon + doświetlanie zakrętów
- parktronik przód + tył
- Dotykowa nawigacja Blaupunkt NX
- Alcantara
- sterowanie głosem
- podgrzewane stołki

w planach -> Wirus











 

sqbnc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fiat coupe 20v turbo Limited Edition





Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

kamilrpk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aktualnie stary poczciwy PKS :E.
A tak pod domem stoi i moknie Audi A3 8L 1.9TDI 2000r ze skrzywionymi tłokami ale szukam silnika ; D.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Było:

Jest:


I jeszcze jedno niedawno nabyte ale nie mam zdjęcia na fonie :)
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Lancia Delta 2.0 16V , rok produkcji 1994 , wraz ze swoją starszą siostrą , legendarną Deltą Integrale.

 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja zastanawiałem się co miałeś na myśli gdy pisałem o Delcie, że jeździsz taką na co dzień... Zostałem zmiażdżony bo Twoje auto jest perfekcyjne. Jak będę kiedyś w okolicy to wpadnę się do niego pomodlić:D A na poważnie to gratuluję prawdziwego klasyka i spełnienia marzenia.

A tutaj moje spełnione marzenie. Strasznie lubię film Taxi, zwłaszcza trzecią część i za małego chciałem się kiedyś takim przejechać. Jak dorosłem postanowiłem, że muszę takiego mieć. I w końcu kupiłem mojego białego Puszka z silnikiem 2.0 HDi 109 koni, dokładnie takiego jakiego chciałem. Bardzo komfortowy, ekonomiczny, świetnie się prowadzi, jest, UWAGA, bezawaryjny i przede wszystkim rewelacyjnie wygląda. Uwielbiam go poprostu:D01092013248.jpg
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O, kto by się spodziewał:) W styczniu mam zamiar odpuścić sobie część nadgodzin w pracy, więc zapraszam któregoś dnia na partyjkę w Fifę:D
 

seyu

Użytkownik
Użytkownik
A ja zastanawiałem się co miałeś na myśli gdy pisałem o Delcie, że jeździsz taką na co dzień... Zostałem zmiażdżony bo Twoje auto jest perfekcyjne. Jak będę kiedyś w okolicy to wpadnę się do niego pomodlić:D A na poważnie to gratuluję prawdziwego klasyka i spełnienia marzenia.

A tutaj moje spełnione marzenie. Strasznie lubię film Taxi, zwłaszcza trzecią część i za małego chciałem się kiedyś takim przejechać. Jak dorosłem postanowiłem, że muszę takiego mieć. I w końcu kupiłem mojego białego Puszka z silnikiem 2.0 HDi 109 koni, dokładnie takiego jakiego chciałem. Bardzo komfortowy, ekonomiczny, świetnie się prowadzi, jest, UWAGA, bezawaryjny i przede wszystkim rewelacyjnie wygląda. Uwielbiam go poprostu:DView attachment 1097
Dobree. Też mi sie podoba ta furka :p jeszcze podokładaj tam skrzydła i nitro :p

Ja natomiast aktualnie śmigam VW passatem B5 z 97r. :p Wiem wiem passerati itp itd, ale wygoda w tym aucie i dzialajacy silnik bez zadnych awarii bierze góe nad opiniami ludzi, ze to szrot.....
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Lancia Delta 2.0 16V , rok produkcji 1994 , wraz ze swoją starszą siostrą , legendarną Deltą Integrale.

mi osobiście delta tak sobie sie podoba :) ale szacun za wytrwałość do marki

o ile Integrale z chęcią bym chciał żeby stała w garażu w tanie kolekcjonerskim

jakie masz tam Moce i Nm ??
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A gdzie ja napisałem że Integrale jest moją własnością ? ;) Ta jest moja:

 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
to jaka tam moc ?? i ile Nm czy seria ?
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
140 koni , seria
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A gdzie ja napisałem że Integrale jest moją własnością ? ;) Ta jest moja:

Kurczę, o ile patrząc na tablice rejestracyjne przeczuwałem, że Twoja jest tylko jedna z nich to byłem pewny, że jest nią Integrale. To ze względu na Mondeo, które ma tablicę o tym samym regionie. Z kolei młodsza miała należeć do brata, też fana. Akurat wpadł w odwiedziny i była okazja cyknąć fotkę. Taka rozkminka detektywistyczna:D
 

_Pr0_

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Yamaha DT70x supermoto

Black and white :D

Wytapane z "Sony Xperia M4 Aqua"
 

Do góry Bottom