Czym różnią się te konta.

Skillson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Zakupiłem dzisiaj xboxa 360 i chcę dokupić na allegro golda.
Czym różni się to konto: http://allegro.pl/xbox-live-gold-1-miesiac-2-gry-gratis-automat-i5614661372.html
Od tego: http://allegro.pl/xbox-live-gold-30-dni-1-miesiac-automat-gry-i5176644501.html
To pierwsze jest kilka razy tańsze, ale ludzie kupują tą drugą opcje i chcę się dowiedzieć dlaczego.

Zakupując konto z live gold i robiąc np. skład w FUT w fifie jak zakupię inne konto po miesiącu to będę mógł grać jakoś tym składem na innym koncie czy przepadnie?

Z góry dzięki. Pozdro ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Te konta nie różnią się niczym poza ceną. Jest to jeden i ten sam produkt. Po zakupie otrzymujesz nie kod do live (żeby wbić na swoje konto), a dane do logowania do nowego profilu. Gry z games with gold pobierzesz na jednym jak i na drugim koncie.
Nie będziesz mógł grać tym składem na innym koncie. Każde konto ma swoje zapisy z gier. Nie lepiej kupić normalnego golda i ładować na swoje konto? Wszystko będziesz miał na jednym koncie łącznie z osiągnięciami i zapisami z gier. Ja ostatnio kupiłam u nas na forum u Dextera kod do golda za 22zł więc nie majątek :)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Niczym sie nie różnią ... to jest konto z goldem i to jest konto z goldem. A kupują bo ten drugi udaje jakąś pseudo firme a ten pierwszy to jakiś zwykły gimber który sie bawi w sprzedawanie kont po 5zł.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Te konta nie różnią się niczym poza ceną. Jest to jeden i ten sam produkt. Po zakupie otrzymujesz nie kod do live (żeby wbić na swoje konto), a dane do logowania do nowego profilu. Gry z games with gold pobierzesz na jednym jak i na drugim koncie.
Nie będziesz mógł grać tym składem na innym koncie. Każde konto ma swoje zapisy z gier. Nie lepiej kupić normalnego golda i ładować na swoje konto? Wszystko będziesz miał na jednym koncie łącznie z osiągnięciami i zapisami z gier. Ja ostatnio kupiłam u nas na forum u Dextera kod do golda za 22zł więc nie majątek :)
Racja. Na Xbox 360 nie ma sensu kupować Golda w postaci konta, natomiast na Xbox One owszem.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Racja. Na Xbox 360 nie ma sensu kupować Golda w postaci konta, natomiast na Xbox One owszem.
Wiem, gdybym miała XO to pewno też bym korzystała z kont, bo tam z automatu masz golda na reszte kont, ale na x360 nie warto mogąc mieć tylko na jednym :D
 

rafal3691

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Skillson, pozwól, że zapytam :D
Za ile kupiłeś tego Xbox'a 360?
 

Do góry Bottom