Czym ściągać?

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Czy ******** są dalej bezpieczne? Jakis czas temu przeszedłem na warezy ale teraz stwierdzam że ******* najwygodniejszy i za free :)
Ja zawsze korzystałem z torrentów i uważam, że to najlepsza i najszybsza metoda na grę/film itd :D śmiało sciągaj
 

martin66

Banned
Użytkownik
Polecam prywatne trackery. Sky-games wydaje mi się jednym z lepszych. Polecam też pobieranie z serwisów hostingowych. Linki znajdziesz np. na xbox360iso. Odradzam wszelkie chomiki itp.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a czemu odradzasz chomiki? bardzo dobre zrodlo do sciagania starszych tytulow o ktore trudno na trackerach bo juz nikt nie seeduje
 

zmysl84

Użytkownik
Użytkownik
a czemu odradzasz chomiki? bardzo dobre zrodlo do sciagania starszych tytulow o ktore trudno na trackerach bo juz nikt nie seeduje
Prawda.


Ja pobieram przez Rapidox.pl. Płacę nie za czas (gdzie płaci się za jeden hosting, a nie wiadomo czy w ogóle się coś z niego pobierze przez dany "zakupiony" czas) tylko za ilość, np. 20zł za 100GB (oczywiście można kupić ile się chce), jest to limit dożywotni i pobierasz z pełną prędkością z ok. 40 hostingów takich jak: netload, catshare, chomikuj, egofiles, putlocker, itp., itd... Dodatkowo w HH (szczęśliwe godziny) pobierane jest jedynie 30% transferu. Więc można pobrać nawet 3-krotną ilość zakupionych GB.
Jak na razie nie zawiodłem się na stronach xbox360iso (pl, com), ale z torrentów nie zrezygnowałem, lecz ******** są uzależnione od seedów, a Rapidox, jeżeli link działa, to leci na full.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja polecam jdownloader i premium na filebit.pl limity są na kilka serwerów ale odnawiają się co 24h i jest happy hour.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Internet Download Manager i PREMIUM na NETLOAD.IN

Wytaptane w tapatalk'u 2 na SGS+
 

matt011

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam piracką zatokę, tnttorrent.info i xbox-sky jest teraz otwarta rejestracja, do tego programik BitTorrent i leci :)
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Putlocker wymiata, premium zawsze na turbo za 6zł miesiąc kupowałem na premium2.pl ale frajerzy się zwinęli!! Na chomiku cięgnę ile wlezie bo wystarczy zrobić atrapę jakiegoś nowego filmu to przez noc tyle razy ściągną nooby ,że na kwartał premium starczy :D
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Putlocker wymiata, premium zawsze na turbo za 6zł miesiąc kupowałem na premium2.pl ale frajerzy się zwinęli!! Na chomiku cięgnę ile wlezie bo wystarczy zrobić atrapę jakiegoś nowego filmu to przez noc tyle razy ściągną nooby ,że na kwartał premium starczy :D
i właśnie przez takich noobów jak Ty przestałem korzystać z chomika, tyle fakeów było że to nieporozumienie.
I jeszcze bezczelnie się publicznie tym chwali....
Ludzie wykupują limity żeby coś pobrać a potem się okazuje że taki bololabich nawstawia fake'ów i tyle z oglądania.
Prostackie zachowanie.....
 

Sztandi

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam Jdownloadera + konto premium na tb7
wieczorkiem do 2mb/s prędkość pobierania
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam Jdownloadera + konto premium na tb7
wieczorkiem do 2mb/s prędkość pobierania
Jak masz taki net to tak idzie a jak się ma 1mb/s to szybciej nie będzie

Tapnięte z Xperi Play
 

xtomashx

Użytkownik
Użytkownik
Poleci ktoś dobrą stronę do ściągania z różnych serwisów tak żeby dało się wrzucić parę partów na raz i dodało do JDM czy innego managera? Nie uśmiecha mi się wklejanie po jednym pliku. Najlepiej bez limitów.
 

Colthar

Użytkownik
Użytkownik
Ja natomiast mogę polecić nie będę kradł.sx i pobieramy wszystko w torencie np. przez utorrent, jakoś nigdy nie byłem przekonany do torentów, gdyż dużo zależy od seedów, ale pobrałem właśnie unleashed 2 który jest stary, i ściągało się 1 dzień, to i tak dobry wynik zwłaszcza, że było zaledwie 6 seederów, a jak przeważnie chcę pobrać jakąś starszą grę to linki są nieaktywne i można spokojnie sięgnąć po torrenta :)
 

Krycha1987

Banned
TG.info,TL.org, S-G.pl i nie będę kradł :p
 

ShItTeR92

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście korzystam z ********.org płatne ponad 7 zl sms ale jednorazowo. I konto na stałe.
 

klezmer

Użytkownik
Użytkownik
xbox sky


Wysłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2
 

xtomashx

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście korzystam z ********.org płatne ponad 7 zl sms ale jednorazowo. I konto na stałe.
Konto na stałe ? Mi usunęli bez żadnego powiadomienia. Poczytaj na necie. Mój przypadek to jeden z wielu.

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

Krycha1987

Banned
Konto na stałe ? Mi usunęli bez żadnego powiadomienia. Poczytaj na necie. Mój przypadek to jeden z wielu.
Co wy robicie że wam te konta usuwają, ja swoje założyłem z ~5 czy 7 lat temu i mam je do dziś, ba przez 2 lata się nie logowałem na ten tracker i nie skasowali. Wiele razy miałem bloki za łamanie regulaminu w postach pod torrkami czy wulgaryzmy.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
mi też jeszcze nie zablokowali konta na ********.org a przyznam że się przydaje - konto od ~4 lat i zawsze bez problemu, czasem site pada ale ogólnie bez zastrzeżeń
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Tez mam z 4-5lat na torkach.org,a tak polecam xboxsky,exsite darkwarez,psbreak,sky games a jak kto ma przypadkiem zapke na Blackcats to prosze o pw:p
 

Do góry Bottom