Czym ściągać?

draqonis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czym ściągać?

trochę odświeżam temat
potrzebny jest mi program, który działa jak usdownloader i pozwala wznowić ściąganie ,np. jeżeli ściągnęło mi się pół pliku i zresetuje program to automatycznie nie będzie ściągać od nowa tego pliku, tylko będzie dalej kontynuować ściąganie
 

marcinizdebski987654321

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czym ściągać?

ten program Cryptloadem jest naprawdę niesamowity , dla tych co mają i nie mają konta premium na rapidshare :D :D

pozdrawiam wszystkich i team x360iso
 

maciasm83

V.I.P
V.I.P
Czym ściagać?

Przy ściąganiu uwaga na FlashGet-a bo zauważyłem ostatnio, że podczas zgrywania pliku o wadze 100mb na koncie Premium pokazuje, że pobrao 140MB!!!!!!! - a przy nowych zasadach na Rapidzie tzn. 80GB/mies to jest bardzo dużo.
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Przy ściąganiu uwaga na FlashGet-a bo zauważyłem ostatnio, że podczas zgrywania pliku o wadze 100mb na koncie Premium pokazuje, że pobrao 140MB!!!!!!! - a przy nowych zasadach na Rapidzie tzn. 80GB/mies to jest bardzo dużo.
U mnie jest podobnie jest na to jakiś sposób?
 

zrazik

Świeżak
Świeżak
Sam szukałem czegoś do ściągania z rapida (z konta premium) i mediafire, co dziłałoby dobrze na xp. Wynalazki typu jdownl, usdownl. jakoś nie bardzo mi działały, a flashgeta nie lubię bo robi burdel w systemie.

Znalazłem dobrego plugina do firefoxa - DownThemAll! i obecnie używam tylko tego. Dla zainteresowanych - dobre strony IMHO:
- nie instaluje się w systemie,
- działa na zasadzie boostera ściągania,
- korzysta z ciasteczek mozilli więc w żadnym magicznym programie nie trzeba podawać hasła, które wędruje nie-wiadomo-gdzie,
- super konfigurowalny - min. maks. równoległych części / plików,
- dociąga przerwane pliki,
- możliwość wklejania wielu linków,
- jest free i open source,
- itd...
Wady:
- nie wstaje sam po restarcie systemu, trzeba odpalać ręcznie z mozilli,
- nie da się oszukać rapida (darmowe konto).

Wrzucam info bo może się komuś przyda. Pozdr.
 

penetratorr

Użytkownik
Użytkownik
A znacie może jakieś ciekawe adres do direct connect ++ z dużą ilością obrazów na X-Box 360 ???
 

Kwiat3k

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie bo szukam i nie wiem na co się zdecydować, bo używam Bittorrenta i ściąga mi zazwyczaj 20kb/s (czasem na jakieś dziesięć minut max 100kb/s) i mam pytanie przez co ściągać ? RapidShare, Mediafire?
Mam:
Neostrada 1mb/s

Jak sądzicie z czego najszybciej by mi szlo? Może ktoś ma tą sama predkość neo i ściaga mu szybciej?

Na Internet Speed Test - tester prędkości łącza wychodzi:
Download 994 kbps
Upload 270kbps
 

Roberus

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taką neostrade i JDownloaderem ciągnie mi po 131KB/s czyli w okolicach maxa w 17 h ściągneło mi 7 Gb z mediafire
 

Maxved

Świeżak
Świeżak
nie wiedziałem gdzie napisać tego posta więc spróbuję tutaj. moje pytanie odnosi się do działu download. kiedy ściągam grę torrentem( dla przykładu Afro samurai) mam napisane że te wszystkie pliki ważą około 6 GB. to to jest pełna wersja w końcu czy demo takie spasione?? a jak pełne(w co raczej wątpie choć nie wiem za bardzo czemu) to czy można uruchomić na nieprzerabianej konsoli?
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
ustawiłem program cryptload jak kazaliście, czyli podałem rodzaj routera, login i hasło ale nadal nie mogę pobierać plikow naraz. muszę czekac na plik aby sie załadowal nawet 15 minut jak na zwykłym free. Co muszę jeszcze zrobić aby router mógł się rozłanczac.
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
kiedy ściągam grę torrentem( dla przykładu Afro samurai) mam napisane że te wszystkie pliki ważą około 6 GB. to to jest pełna wersja w końcu czy demo takie spasione?? a jak pełne(w co raczej wątpie choć nie wiem za bardzo czemu) to czy można uruchomić na nieprzerabianej konsoli?
Oczywiste jest to że jest to pełna wersja jak i oczywiste jest to że jak sobie ją wypalisz to na nieprzerobionej konsoli nie nagrasz ...
 

MalinaIV

Użytkownik
Użytkownik
Ja ściągam J Downloader + internet 15mb/s gierka w 1:30 min :D:D
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
kurde półtorej minuty, no to gratuluje neta :p
 

AuronBOX

Użytkownik
Użytkownik
Ja ściągam J Downloader + internet 15mb/s gierka w 1:30 min :D:D
Wątpię przy maksymalnym transferze to w ciągu 1 min 30 sek ściągnąłbyś 1350 MB
 

BvraS

Użytkownik
Użytkownik
No wlasnie przy 1:30 min nie sciagniesz gierki :p
 

MalinaIV

Użytkownik
Użytkownik
O sory to miało być 1 Godz. 30 min :D

A transfer mam po 800kb/s do 1,5mb/s czasem dochodzi :p

Fotka po włączeniu JDownloader'a później wrzucę jak się rozkręci :D



A właśnie to bez premium i linki z Media Fire :D
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Mój osobisty rekord to w Jdownloader gra w 55min :) Dało by się szybciej, ale niestety ten program potrafi się zawiesić, zamulić przy większych transferach ale i tak go polecam, bardzo dobrze premium obsługuje. Niestety moje łącze obecnie zwolniło, ale takie życie :p
Nowa wersja Jdwonloader jest zamulona, stara mi lepiej działała
 

raztt

Świeżak
Świeżak
polecam program Utorrent
 

Wielblad

Użytkownik
Użytkownik
Ja korzystam z Internet Download Manager(co prawda płatny ale od czego są cracki :p). Internet 25MB, konto premium na MU i z tej kombinacji wychodzi transfer 3MB :D
 

Marcus64

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie jak pobierać z JDownloader za darmo ?? wykupiłem sobie prenium Fileserwe wczoraj i zamiast Hasła i Kodu dali mi JDownloadera 28mb działa w trybie Prenium teraz już mam go wyłączony czy da się pobierać pliki raz za razem bez preniuma czy koniecznie trzeba mieć prenium mam neta 6mb (3+3)

Gdzie mogę na Pisać O PROBLEMACH Z xBOX-SKY WŁAŚCIWIE O PORADACH JAK Z NIEGO KORZYSTAĆ ??
 

Do góry Bottom