• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Czytanie płyt jako film DVD..

michasss

Świeżak
Świeżak
Witam,
Jestem poczatkujacym wlascicielem xboxa360, zakupilem go z 2 reki konsola jest przerobiona poprzez wymiane napedu. Nagralem gre na DVD DL+ verbatim (gra vanquish) wkladam do konsoli i po chwili pojawia sie logo xbox'a i cisza, jedyne co to wlaczaja sie opcje jak przy filmie z DVD. Jak temu zaradzic?

bboo22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nagrałeś złą wersje gry... też jestem nowy i mam konsole 4 miechy.. i juz to przerabiałem... :p Poprostu jeszcze nie wiedziałem że gry są w wersjach PAL na europe i NTSC na stany :p Poprostu nagrełeś złą wersje jedyne co możesz teraz zrobić to sciągnąć kolejną gre i już zwrócić na to uwagę

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Nie przerabiasz lub też przerabiasz gry na nieodpowiednie dla cfw twojego napędu wave'y ... Wyjaw nam jaką wersje ixtreme masz oraz co to za gra, ew. na jaki wave pat****esz gre :)

Do góry