Czytanie płyt jako film DVD..

michasss

Świeżak
Świeżak
Witam,
Jestem poczatkujacym wlascicielem xboxa360, zakupilem go z 2 reki konsola jest przerobiona poprzez wymiane napedu. Nagralem gre na DVD DL+ verbatim (gra vanquish) wkladam do konsoli i po chwili pojawia sie logo xbox'a i cisza, jedyne co to wlaczaja sie opcje jak przy filmie z DVD. Jak temu zaradzic?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
napisz co to za konsola, jaki siedział wcześniej napęd, i jaki siedzie teraz.....
 

michasss

Świeżak
Świeżak
jaki siedzial nie mam pojecia, teraz siedzi w niej naped Benq, a konsola jest z 2008r
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
sprawdz czy działa jakaś oryginalna gra
 

michasss

Świeżak
Świeżak
oryginalna bez problemu, zas przy nie-oryginalnej dzieje sie to co napisalem wyzej
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak benq to jest ok. Wiec pewnie stara wersja ixtreme. Trzeba by bylo nowa wgrac.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
więc albo stara przeróbka albo żle nagrywasz...pisz na gg
 

bboo22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nagrałeś złą wersje gry... też jestem nowy i mam konsole 4 miechy.. i juz to przerabiałem... :p Poprostu jeszcze nie wiedziałem że gry są w wersjach PAL na europe i NTSC na stany :p Poprostu nagrełeś złą wersje jedyne co możesz teraz zrobić to sciągnąć kolejną gre i już zwrócić na to uwagę
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Nie przerabiasz lub też przerabiasz gry na nieodpowiednie dla cfw twojego napędu wave'y ... Wyjaw nam jaką wersje ixtreme masz oraz co to za gra, ew. na jaki wave pat****esz gre :)
 

Do góry Bottom