Dane do Live

Mario10

Użytkownik
Użytkownik
Panowie pytanie o dane karty płatniczej na Live

Nie da się w jakiś sposób ominąć wpisywania danych z karty płatniczej? jakoś mi się nie uśmiecha, żeby podawać MS dane moich kart płatniczych .
Przecież nie chce mi się wierzyć, że wszyscy którzy korzystają z live mają karty debetowe lub pay pal ? Większość pewnie nie jest nawet pełnoletnia :)

zwłaszcza, ze chcę swojego golda później doładować z pomocą zdrapek a nie konta, a teraz zakładam ten darmowy miesiąc żeby się przekonać czy warto w ogóle się bawić w livea

jest jakiś sposób ?
 

the mistic

Banned
Do darmowego golda musisz podać dane i karte, możesz je póżniej skasować. Do zdrapek nie trzeba mieć tych danych prawdziwych i karty kredytowej.
 

Mario10

Użytkownik
Użytkownik
właśnie sęk w tym że nie chce w ogóle podawać danych moich kart płatniczych , skoro można opłacić abonament w formie zdrapki to po jakiego grzyba wymagane jest podanie karty kredytowej, a wiesz jak jest co raz do netu wpłynie już z niego nie znika

a nie mam zamiaru wyrabiać karty debetowej tylko po to żeby mieć live

dziwna polityka tego MS
 

the mistic

Banned
To polecam kupować zdrapki jak nie chcesz podawać. Ja tak zrobiłem bo nie chciałem ms podawać danych. I darmowego miesiąca nie dostaniesz. Nie wiem czy jakiś sposób nie był poszukaj na google. Nie wiem czy w paypal trzeba podawać dane prawdziwe i trzeba to mieć potwierdzone konto. Kiedyś były te goldy bez podawania.
 

Mario10

Użytkownik
Użytkownik
teraz już nawet nie mogę tego odzyskać tylko mogę wykupić :)

mam ich gdzieś kupię kod 24 godzinny i mam nadzieję, że poza kodem nic nie będą chcieli :)

obadam sobie na tym kodzie jak działa ten live i czy warto faktycznie za niego bulić

dzięki
 

the mistic

Banned
Są triale 48h trial lub 14dni trial. Póżniej goldy 1,3,6,12 miesięcy. Trzeba uzupełnić dane chyba i nie muszą być prawdziwe. Odnośnie karty chyba można lub nie trzeba tego wypełniać.
 

marektbg

Użytkownik
Użytkownik
Przecież jak chcesz ustawić jako opcję płatność Paypal to konto Payla musi być powiązane z kartą, która będzie obciążona, jeśli nie wystarczy środków zgromadzonych na koncie Paypal. Tak czy siak kartę trzeba w Paypal potwierdzać.
Dodawanie karty (kredytowej, debetowej lub innej obsługującej płatności na odległość - a w tej chwili zdecydowana wiekszośc kart obsługuje takie wpłatności) jest wygodne, bo szybko się płaci - a teraz i tak każdy ma konta internetowe, gdzie można ustalić limit na transakcje internetowe dla każdej karty - a załóżmy po zakupie ustawiamy limit na 0zł i wsjo gra.
Pewnie, że można się bać o to ze MS będzie nie wiadomo co robił z naszymi danymi. Zapewniam, że o wiele ciekawsze rzeczy z naszymi danymi robią choćby banki.
Z Goldem nawet jak jest dodana karta to abonament nie odnawia się sam jeśli się samemu nie wybierze takiej opcji.
 

the mistic

Banned
Jak zacznie od zdrapek nic nie podaje i straci tego 30dniowego golda free.
 

byczku1998

Użytkownik
Użytkownik
Zrozum to, że on za miesiąc free golda nie poda swoich danych. Dobrze określił, że co wpływa to już nie ucieknie... Jest zapobiegawczy i tyle. Powodzenia w trialu :)
 

Do góry Bottom