Dark sector pomoc

cjb

Banned
Użytkownik
zaciąłem się w akcie 3cim, jestem w fragmencie gdy z tego dachu zabijam oll, znajdują się tam 2ie piwnice, wszystkich pozabijałem i dalej nie wiem co robić dalej ?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
 

cjb

Banned
Użytkownik
Odp: Dark sector pomoc

wszystko fajnie tylko mój angielski nie najlepszy :D
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dark sector pomoc

cjb napisał:
zaciąłem się w akcie 3cim, jestem w fragmencie gdy z tego dachu zabijam oll, znajdują się tam 2ie piwnice, wszystkich pozabijałem i dalej nie wiem co robić dalej ?
Jak patrzysz z dachu, zejdz na dol do samego konca "mapki" i po prawej masz wejscie zagrodzone siatka. Uzyj tego ninja bumerangu (no, nie wiem jak to nazwac) i przy zwolnionym tempie uderz w przelacznik obok drzwi...(bumerang ma przeleciec nad siatka) Nie pamietam dokladnie, bo przeszedlem ta gre pare miechow temu,ale chyba o ten moment chodzi (bo piszesz o dwoch piwnicach, a tam takowe byly).
 

Spychu

Użytkownik
Użytkownik
Ja także mam problem, jak mam zabić w 3 akcie tego wielkiego golema? Ładuje w niego ognistym ostrzem a kiedy spada na dół, błyskawicznym... Robie to w kółko a boss dalej zdrów... Pomocy
 

patrykm

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Ja takze mam problem nie wiem ktory to akt czy tam misja, zacialem sie w miejscu gdzie obok mnie leza dwa granaty pelno kolesi i dwa takie napakowane byki z maszynowami ktorych za nic sie nieda zalatwic. pomocy jak rozwalic tych dwoch, jak z nimi sobie poradze to pozniej tych zoltych rozwale jakos. pozdro
 

Spychu

Użytkownik
Użytkownik
Tych byków pokonać musisz najlepiej właśnie granatami, podajrze na planszy masz ich 6 musisz dobrze poszukać. Jeżeli braknie granatów, uderzaj naładowanym ostrzem w głowę aż do skutku. Jeżeli pokonasz jednego, upuści on ciężka broń dzięki której z 2 poradzisz sobie już bez problemu. Polecam najpierw wykończyć tych słabiutkich kolesi :)
 

Przemkas

Użytkownik
Użytkownik
Witam proszę o pomoc.Przeszliście panowie tą grę-moze mi pomożecie?
Zaciałem sie w 5 poziomie-The Shipment.Chodzi mi o walkę z takim robotem na czterech łapach na dużej arenie.Za cholerę nie moge go pokonac!Strzelam wszystkim co mam i nic!Gra w trakcie walki pokazuje jakaś zamkniętą bramke a w srodku niej skrzynke z niebieską energią.O co chodzi?
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Witam proszę o pomoc.Przeszliście panowie tą grę-moze mi pomożecie?
Zaciałem sie w 5 poziomie-The Shipment.Chodzi mi o walkę z takim robotem na czterech łapach na dużej arenie.Za cholerę nie moge go pokonac!Strzelam wszystkim co mam i nic!Gra w trakcie walki pokazuje jakaś zamkniętą bramke a w srodku niej skrzynke z niebieską energią.O co chodzi?
Bijesz w te prady dyskiem a pozniej w robota.
 

norbiks

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw ladujesz glewie pradem (ta niebieska energia...), potem rzucasz w Jackala (robot), kiedy ten bedzie sie swiecic na czerwono, szybko podbiegasz go od tylu i robisz finishera "kierowcy".
 

maxisel93

Świeżak
Świeżak
słuchajcie mam problem z przejsciem pewniej misji jestem na jakis cmentarzu i nie wiem co zrobic pozabijałem wszystkich i co dalej
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
 

cjb

Banned
Użytkownik
jak się nacelowywuje tym ostrzem gdy się je wyrzuca
 

Do góry Bottom