Dark Souls III

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

maciej120

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W DS3 niestety skopana jest optymalizacja na konsolach, 30 fpsy trzyma, ale frame-pacing mocno wpływa na płynność. ( raz klatki wyświetlane sa przez 0,13 ms a raz 0,5 ms) Nie ma co liczyć ze from software naprawi jak nie naprawił tego w Bloodbornie. Bardzo szkoda, bo ds3 zasługuje na miano gry roku.
 

warone

Banned
Użytkownik
Gra świetna , ja jako amator tego tytułu (nie grałem w poprzednie części ) zakupiłem myśląc ze odpalę i pozostawię bo gra nie będzie dla mnie na szczęście się myliłem i obecnie w kazdej wolnej chwili gram tylko w to . Walka z bossami ich różnorodność świat w ktorym się poruszamy naprawde gra warta zagrania nawet przez amatorów gatunku . Naprawde polecam grę .

Ps: Często brakuje nam trzeciej osoby do gry jezeli jest ktoś chętny kto grał już troche to może się odezwać .
 

reevo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Początki z grą już za mną, więc postanowiłem się podzielić wrażeniami. Pierwsze co się rzuca w oczy to bardziej dynamiczna rozgrywka od poprzedników. Bliżej jej do Bloodborne niż Souls'ów choć ogólna mechanika została utrzymana. Jest również nieco łatwiejsza, przynajmniej na pierwszych etapach. O wiele większy problem sprawił mi jakiś goły facet z uchigataną niż pierwszy boss :D Zająłem się również kryształową jaszczurką z tutorialu, choć zabicie jej było co najmniej opcjonalne. Ogniska są praktycznie na każdym kroku, świat nie sprawia wrażenia tak zagmatwanego jak w poprzednich częściach. Ale jest klimat, którego oczekiwałem po produkcji od Fromsoftware :) Jest także niesamowita ścieżka dźwiękowa, która wywołuje ciarki . Ogółem gra warta każdej wydanej złotówki, można się w niej zatracić na długie godziny. Jeżeli będę miał coś do dodania wrócę tutaj z edycją, póki co śmiało polecam tym, którzy się jeszcze zastanawiają nad kupnem.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

jp44

Świeżak
Świeżak
Czy ktoś coś wie na temat optymalizacji Dark Souls 3 pod kątem Xbox One X ? Głównie chodzi o podbicie wydajności w FHD.
Pozdrawiam.
 

Do góry Bottom