Dark Void

kajdzioch90

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam za sobą demko Dark Void. Moje podejście było sceptyczne. Ale odczucia po grze zupełnie mnie zaskoczyły! Latanie daje naprawdę wiele frajdy, można wykonywać powietrzne akrobacje, sterowanie jest intuicyjne, można wyłączyć jetpack w czasie lotu i pobawić się w base jumping po to by w ostatniej chwili tuż przed ziemią ponownie go włączyć, wszystko pięknie zanimowane. A z moich postów na tym forum wynika, że jestem ciężkim do zadowolenia graczem. Kuleje trochę moim zdaniem strzelanie, nie czuje się tego tak mocno jak w Gears of War na przykład, ale jest chowanie się za osłonami itd. Ale esencja gry tkwi na pewno w jetpacku i lataniu. Wydawało mi się z początku, że to będzie strasznie nudne. To, co na początku fajne szybko staje się męczące. Tymczasem w demo Dark Void grałem już kilka godzin i świetnie się bawiłem.

Jakie są Wasze odczucia co do tej gry?

http://www.youtube.com/v/9cB1TZnphIY&hl=pl_PL&fs=1&
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
po demku średnio, choć wiąże z tym tytułem jakieś tam nadzieje, tzn mam nadzieje, ze pozwoli mi dotrwać przed konsolą do dante's inferno, a przy okazji zaskoczy dość pozytywnie, pojawiła się już pełna wersja, więc proszę jakieś pierwsze opinie :)
 

komar121

Świeżak
Świeżak
Super gierka,mnie wciągneła
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
zapoznawszy się z pełną wersją gry muszę powiedzieć, ze jest całkiem przyzwoicie, mix gameplayu się sprawdza, grafika jest dosyć prosta, ale przejrzysta i płynna, największym mankamentem gry jest inteligencja przeciwników, na tej generacji konsol nie spotkałem się z tak debilnymi oponentami :) pozatym fabuła, bohaterowie i przerywniki filmowe można o nich tylko tyle powiedzieć, że są :) do popykania na weekendowym kacu się nadaje, nic więcej
 

przeeemo83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Warto nagrac, przyjemna gierka ale ja osobiscie bym nie kupil. Cos nowego fajny pomysl... ale rewolucji nie ma
 

szoch

Użytkownik
Użytkownik
moze ktos cos wiecej o tej grze powiedziec??
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
moze ktos cos wiecej o tej grze powiedziec??
gra podzielona jest na 3 epizody, w których na zmiane latamy, strzelamy, bądź wspinamy się po platformach, zadania mamy różnorakie, ale raczej wszystko przebiega liniowo, grafika jest dosyć dobra, ostra w miare płynna, sporadycznie zdarzają sie dropy, fabuła jest nawet ciekawa, ale kiepsko przedstawiona, ogólnie nie jest źle, ale o jakimś killerze, czy must have nie ma mowy, dodatkowo każdy epizod zajmuje jakieś 2 godziny maks na poziomie normal, więc cały tytuł zamyka się w 6 godzinach, gdyby to wszystko lepiej poprowadzić, rozbudować i wydłużyć gameplay byłoby super, a tak wg mnie 7-/10
 

szoch

Użytkownik
Użytkownik
dzieki kozak za opinie
 

zajaczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to teraz ja. Narazie gram na drugim epizodzie i szczerze mówiąc nie wiem czy podejdę jeszcze do tej gry. Połowę przeszedłem "na raz" bo nie miałem co robić w domu. Ekstra nuda, szczególnie później, a to dla tego że nic nowego się nie robi. Grafika nie jest najgorsza, natomiast nie porusza, podobnie jak fabuła. Niby wszystko jest, niby sie toczy, no ale....nic poza tym. Ja osobiście nie polecam, natomiast komuś innemu może się spodobać. Dla mnie 6/10.
 

Do góry Bottom