Darksiders II ostatnią odsłoną serii?

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jason Rubin ma nową wizję THQ i jeśli coś mu się nie podoba, mówi o tym zaskakująco otwarcie. Czy ofiarą zatrudnienia nowego prezesa będzie seria Darksiders?



- Darksiders II to bardzo interesująca produkcja, ale sądzę, że mogę wykorzystać ten zespół do robienia innych bardzo interesujących gier - mówi na łamach The Verge Jason Rubin, nowy człowiek w THQ odpowiedzialny m.in. za politykę wydawniczą firmy. Vigil Games odpowiadało także za pierwszą część, a obecnie pracuje również nad Warhammer 40,000: Dark Millennium Online.

Jak odbierać te słowa? Nic co prawda nie jest przesądzone, ale nie można być pewnym, że doczekamy się trzeciej odsłony Darksiders. - Zamierzamy się skoncentrować na mniejszej grupie tytułów, upewniając się tym samym, że możemy je wesprzeć odpowiednią sumą pieniędzy - dzięki temu producenci nie będą musieli się spieszyć - wyjaśnia Rubin.

- Naprawdę nie obchodzi mnie, jak się tu znaleźliśmy. W tym miejscu jesteśmy i uważam, że spółka okupuje mocną pozycję - dodaje.

 

jtkw

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie będzie to ostatnia część, tylko zrobią przerwę, dadzą jej odpocząć i skupią się na reszcie tytułów.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Jak Śmierć się dobrze sprzeda, to Mr. Jason zobaczy, że zyski przynosi i jeszcze sam zapowie część trzecią.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szef THQ dementuje: Chcę więcej Darksiders! Nowy trailer w poniedziałek

Wiele zamieszania wywołała jedna z ostatnich wypowiedzi Jasona Rubina, zatrudnionego na stanowisko prezesa THQ. - Cytat sugerował, że nie jestem entuzjastycznie nastawiony do uniwersum Darksiders i że THQ podjęło decyzję o niekontynuowaniu serii. To po prostu nieprawda - zapewnia Rubin na oficjalnej stronie Darksiders.

- Moja wypowiedź, "Mogę wykorzystać ten zespół do robienia innych interesujących gier", odnosiła się do faktu posiadania kilku zespołów w obrębie tego jednego, niezwykle utalentowanego studia. Mogłyby one stworzyć nową markę, jak również kontynuować serię Darksiders - wyjaśnia.

- Pierwsza część bardzo mi się podobała, a jeden z moich pierwszych tweetów jako prezesa THQ to: "Najlepsza rzecz w mojej nowej pracy? Kiedy grywalna wersja Darksiders 2 niespodziewanie pojawi się na moim biurku". Od tego tweeta dużo grałem w Darksiders 2 i muszę przyznać, że gra jest o wiele lepsza niż pierwsza część - twierdzi Rubin.

- Jestem niesamowicie podekscytowany Vigil i marką Darksiders. W poniedziałek wytężajcie wzrok w poszukiwaniu nowego świetnego trailera, który pokaże świat w sposób nigdy wcześniej niewidziany - dodaje. Ów zwiastun z pewnością będziecie mieli okazję zobaczyć na naszych łamach.

 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Szef THQ dementuje: Chcę więcej Darksiders! Nowy trailer w poniedziałek

Wiele zamieszania wywołała jedna z ostatnich wypowiedzi Jasona Rubina, zatrudnionego na stanowisko prezesa THQ. - Cytat sugerował, że nie jestem entuzjastycznie nastawiony do uniwersum Darksiders i że THQ podjęło decyzję o niekontynuowaniu serii. To po prostu nieprawda - zapewnia Rubin na oficjalnej stronie Darksiders.

- Moja wypowiedź, "Mogę wykorzystać ten zespół do robienia innych interesujących gier", odnosiła się do faktu posiadania kilku zespołów w obrębie tego jednego, niezwykle utalentowanego studia. Mogłyby one stworzyć nową markę, jak również kontynuować serię Darksiders - wyjaśnia.

- Pierwsza część bardzo mi się podobała, a jeden z moich pierwszych tweetów jako prezesa THQ to: "Najlepsza rzecz w mojej nowej pracy? Kiedy grywalna wersja Darksiders 2 niespodziewanie pojawi się na moim biurku". Od tego tweeta dużo grałem w Darksiders 2 i muszę przyznać, że gra jest o wiele lepsza niż pierwsza część - twierdzi Rubin.

- Jestem niesamowicie podekscytowany Vigil i marką Darksiders. W poniedziałek wytężajcie wzrok w poszukiwaniu nowego świetnego trailera, który pokaże świat w sposób nigdy wcześniej niewidziany - dodaje. Ów zwiastun z pewnością będziecie mieli okazję zobaczyć na naszych łamach.


Jak zwykle ludzie przyjęli najbardziej czarny scenariusz.
 

Do góry Bottom