• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Darmowe gry Arcade

Witam

Są na xbox live jakieś darmowe gry Arcade ? Czy za każde trzeba zapłacić ms points ?

Jeśli są jakieś darmowe to podajcie tytuły .

Crummy

Użytkownik
Użytkownik
Są z tego co wiem to harm's way i doritos crash course, i jest też metal slug xx i metal slug 3 ale trzeba mieć demo clifhanger (instrukcja niżej)
1.jak ściągnąłeś cod'a to go włączasz
2.gdy jest ikonka press start to bierzesz szybkie uruchamianie i włączasz wersje próbną metal sluga
Jeśli pomogłem daj reputa.

Meis

Użytkownik
Użytkownik
Są z tego co wiem to harm's way i doritos crash course, i jest też metal slug xx i metal slug 3 ale trzeba mieć demo clifhanger (instrukcja niżej)
1.jak ściągnąłeś cod'a to go włączasz
2.gdy jest ikonka press start to bierzesz szybkie uruchamianie i włączasz wersje próbną metal sluga
Jeśli pomogłem daj reputa.
ściągnąłem te 2 demka metal ... i jak odblokować, żeby była pełna wersja ? skąd ściągnąć demo clifhangera ?

jakubkameleon

Użytkownik
Użytkownik
Gry dema nie mają przeważnie pełnej wersji, gry próbne możemy odblokować za pomocą M$ points, zdaża się że jest demo gry i w grach na żądanie pojawia się też pełna wersja do zakupu za pomocą karty kredytowej lub także po przeliczeniu na MS point. Generalnie jak masz grę na Market Place zobacz czy jest opcja kupienia wersji pełnej nie każde demo posiada pełną wersję na Market Place

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
ściągnąłem te 2 demka metal ... i jak odblokować, żeby była pełna wersja ? skąd ściągnąć demo clifhangera ?
Clifhanger to COD: MW2 pobierasz to demo z marketplace lub wkładasz do napędu płytę z MW2 jeśli posiadasz. Następnie w menu głównym wciskasz przycisk guide (ten na środku ze znaczkiem X) wybierasz szybkie uruchamianie i odpalasz Metala Sluga 3 lub XX, działa jeszcze Samurai Shodown 2.

Do góry