Darmowe gry na Xbox Live

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zamierzam sobie w przyszłym tygodniu zamówić Xboxa takiego jak ten : XBOX 360 4GB 2xPAD OPCJA WYSYŁKA GRATIS XBOX LIVE (3420034060) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale narazie nie mam jeszcze pieniędzy na gry. I tu moje pytanie czy jest sporo gier demówek czy jakichś free to play na Xbox Live żebym wytrzymał jeszcze z 2 miesiące do premiery GTA V. Ja nic nie wiem bo w tym temacie jestem kompletnie zielony i nigdy nie korzystałem z Xboxa. Przy okazji ten Xbox z aukcji chyba ok co? :)
 

vvv93

Banned
Demo moze i jest sporo ale jedna sciaga sie 2 godziny a gra sie jakies 20minut...
To po pewnym czasie ci sie znudzi
Co do Free2play to jest moze ich 5 tytulow i to na krotki dystans bo za dlugo to w nie nie pograsz.
Wychodzi WoT na X360 ale to dopiero za jakis czas.
Polecam kupic jakos gre uzywana czy cos w tym stylu (za 30zl? ) i troche pograc

@oferta konsoli jest dobra ;)

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5
 

adri991

Użytkownik
Użytkownik
Tylko że chcesz kupić wersję Slim 4 GB czyli jak demo waży od ok 700 mb do 2 GB to tylko będziesz mógł ściągnąć jedną grę, pograć, odinstalować i ściągnąć drugie demo. Mogą się nie zmieścić Również będziesz mieć problem z grami z płyt. Jak kupisz grę to możesz ją zainstalować na dysku to wtedy płyta nie będzie ciągle chodziła i nie będzie się psuł laser. A jak kupisz 4GB to nie zainstalujesz jej na dysku i płyta i laser ciągle będą chodzić aż po jakimś czasie może się zepsuć laser. Ja tam bym wolał dołożyć kasy i kupić 250 GB.
 

Lub0n87

Użytkownik
Użytkownik
A darmowe gry możesz ściągnąć mając wykupione konto Xbox Live Gold przynajmniej na okres 1 miesiąca, ale na dysku 4GB raczej ciężko będziesz miał zainstalować którąś z tych gier.. Więc lepiej zainwestować 150-200 zł więcej i kupić Xbox'a z dyskiem :)
 

Krycha1987

Banned
Nie musi mieć dysku, jako że to konsola do GTA V a teraz che ja testować to może podpiąć pendrive do 32GB, może to być dysk przenośny na którym konsola zajmie do 32GB tworząc wirtualna partycję.

Co do dem, ja na łączu 20Mb przez noc pobrałem ~25GB dem, dokładnie 40 pozycji i miałem zabawy na 3h, do testu spokojnie wystarczy.

Ja polecam dołożyć $ i wziąć wersje z dyskiem. Slimy mają min 250GB i to aż nadto, ciężko jest zapełnić 120GB grając na oryginalnych grach a co dopiero 250 :tongue-new:
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
Zrobie tak ze kupie konsole bez dysku a jesli bede czul potrzebe to dokupie dysk :)

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

Krycha1987

Banned
I tak będziesz potrzebował przestrzeni dyskowej ponieważ GTAV niema szans by się zmieściło na jednej płycie, na 100% będą 2 albo i 3. Tylko wtedy niema problemu bo jak pisałem podpinasz pendrive z 16GB i po bólu.
 

vvv93

Banned
I tak będziesz potrzebował przestrzeni dyskowej ponieważ GTAV niema szans by się zmieściło na jednej płycie, na 100% będą 2 albo i 3. Tylko wtedy niema problemu bo jak pisałem podpinasz pendrive z 16GB i po bólu.
Nastepnym razem polecam przeczytac artykuł a potem sie wypowiadac

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5
 

MykPykPyk

Użytkownik
Użytkownik
Rockstar, oficjalnie powiedział że DVD1 musi być zainstalowane czyli 8 gb instalacji. Z drugiej płyty się normalnie gra
 

Krycha1987

Banned
Który artykuł ?
 

vvv93

Banned
Rockstar, oficjalnie powiedział że DVD1 musi być zainstalowane czyli 8 gb instalacji. Z drugiej płyty się normalnie gra
Dokladnie, wystarczy pedrive

Który artykuł ?
Wystarczy poszukac



Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5
 

Krycha1987

Banned
Pytam się o którym pisałeś a nie poszukać, na każdej stronie jest artykuł o GTA5, a ja te wszystkie art. puszczam sobie bo sobie, co będzie to się dowiemy gdy zagramy.
 

vvv93

Banned
Pytam się o którym pisałeś a nie poszukać, na każdej stronie jest artykuł o GTA5, a ja te wszystkie art. puszczam sobie bo sobie, co będzie to się dowiemy gdy zagramy.
Telefon nie komputer, nie dam ci linka
NA TYM FORUM JEST pierwsze Q&A Rockstara o GTA V

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5
 

Mateusz Barczuk

Użytkownik
Użytkownik
Premiera GTA V jest za niecały miesiąc a nie dwa :p.Kupując konsole 4GB według mnie tracisz hajs, bo teraz dostajesz te gry za free np AC II i one są na stałe (Z tego co czytałem) więc byś uzbierał sobie kolekcje z dyskiem 250GB a na tym musisz się ich pozbywać zaraz po przejściu żeby zwolnić miejsce.A gier demo jest od uja tyle, że nie wszystkie są warte uwagi.

Premiera GTA V - 17.09.2013 - czyli niecałe 2 miechy
W zestawie jest jeden pad - drugi za dopłatą
Dysk wewn. zawsze można dokupić później
1 m-c xb live gratis jest w każdej nowej konsoli
-Jabar


P.S

Oferta wydaję się dobra za te pieniądze dostajesz za darmo Kabel HDMI + Live + Wireless to na prawdę można się połasić :D.Drugiego pada muszę właśnie z ów piździkiem kupić.
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
A ile przykladowo moze zajmowac na dysku AC 2?

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

adri991

Użytkownik
Użytkownik
AC II waży ok 5 GB.
Jeszcze raz mówię. Lepiej dołożyć te 200 zł i kupić 250 GB. Uzbierasz sobie gry i będziesz mógł w nie grać ile czesz i kiedy chcesz a tak to pograsz troche i będziesz musiał odinstalować. Ale również ominie cię dużo tytułów bo niektóre gry to do 10 GB ważą więc nawet w nie nie pograsz bo nie będziesz mieć na tyle miejsca. Albo jak wolisz kupic osobno jakiś dysk i go podłączać.
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
Masz na mysli dysk zewnetrzny?

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

adri991

Użytkownik
Użytkownik
Tak mam na myśli dysk zewnętrzny ale tylko max 32 GB pójdzie ci. Więc wolał bym kupić konsole z 250 GB. Będziesz ją mieć na lata.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pada w tym zestawie masz jednego, drugi za doplata, gratis jest tylko wysyłka i kabel hdmi - a takowy za 15 zl kupisz. Miesiac xbox live normalnie jest gratis z kazda nowa konsola. Pod usb czy pendrive czy dysk, max uzyskasz 32gb.
Wieksze dyski zewnetrzne , do 2 Tb pojemnosci, w calosci wykozystasz tylko mając RGH w konsoli. Mozesz sobie w przyszlosci dokupic dysk wewnetrzny: 250 lub 320gb. Na demka pojemnosc 32gb powinno styknąć, ale musisz dokupic takiego pena.
Koniec końców: nie wiem czy to aż taka mega okazja...

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

Do góry Bottom