Darmowe kody 48H TRIAL ? To proste !

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bratze

Banned
Użytkownik
a do czego własciwie sa te kody beta blur???
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
to nie prawda, że kody działają na nowych kontach! Kody działają na każdym koncie tylko trzeba je wpisać w odpowiednie miejsce... Mi wszystko działa:). Jak ktoś ma jakieś pytanie niech pisze:)

@up Kody beta służą do tego, żeby móc zagrać w betę Blur`a
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
:D

Kody odblokowują MP we wszystkich grach czy tylko w becie Blur'a?
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
tylko w becie blur

a i się powtórzę zna ktoś odpowiedz na pytanie czy jak wpisze np.5 kodów 48h to dostane 5*48h

proszę o odpowiedz

łapcie jescze 1 kod
Beta Code: GKD39-83Y4Y-M8JBY-97GBR-6JYKM
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Ok, kodów mam już 10, ale pytanko czy te kody mają "date ważności" ?
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
Kuzarek, źle się zrozumieliśmy.
MP=MultiPlayer

Chodziło mi o to czy za pomocą tego kodu na 48h pogram sobie np. w BFBC2 a nie tylko w bete Blur'a :D.
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Kuzarek, źle się zrozumieliśmy.
MP=MultiPlayer

Chodziło mi o to czy za pomocą tego kodu na 48h pogram sobie np. w BFBC2 a nie tylko w bete Blur'a :D.
Można spokojnie to jest zwykly abonament gold tylko 48h:DD
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kody nie mają terminu ważności oraz działają jak zwykłe zdrapki czyli pogramy w bc2, wiem bo sam grałem dopiero:)

aha i nie mam 100% pewności, ale jak się wpisze kilka kodów na raz to nic to nie da, tzn. nie przedłuży się nam gameplay o kilka dni
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
A jak wpiszę ich tak z 15 naraz to będę miał je cały miesiąc czy co 2 dni muszę to robić?
 

zpdwexs

Świeżak
Świeżak
o Co tu k... chodzi , mam jave , flasha a takie coś mi pokazuje nawet nie mam jak się zalogować... POMÓŻCIE

 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
musisz robić co 2 dni... :/
 

bratze

Banned
Użytkownik
a ja mam problem takiego typu,za kazdym razemjak chce zarejestrowac nowe konto i klikam rejestracje to wyskakuja mi na 1 kroku dane z poprzedniej rejestracji i nie moge ich skasowac.O co w tym chodzi???
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
o Co tu k... chodzi , mam jave , flasha a takie coś mi pokazuje nawet nie mam jak się zalogować... POMÓŻCIE

zapodaj nową wersję i będzie git:) ewentualnie uruchom przez inną przeglądarkę:)

a ja mam problem takiego typu,za kazdym razemjak chce zarejestrowac nowe konto i klikam rejestracje to wyskakuja mi na 1 kroku dane z poprzedniej rejestracji i nie moge ich skasowac.O co w tym chodzi???

też raz tak miałem... bo nie dokończyłem rejestracji... dokończ i będzie wszystko dobrze.. Mi nabijanie kodów idzie całkiem sprawnie ;)
 

zpdwexs

Świeżak
Świeżak
ściągałem wszystko najnowsze , nawet przeglądarki zmianiałem restarty kompa ... nic nie pomogło
 

bratze

Banned
Użytkownik
zpdwexs musisz pobrac adobe flash player wtedy bedzie ci dobrze chodzic ta stronka i bedziesz mogl sie zarejestrowac...
 

bratze

Banned
Użytkownik
dokonczylem bo dostalem kod do poprzedniego konta.Co rozumiesz pod pojeciem dokoncz rejestracje???
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
dokończyć - pobrać kod z tego konta z którego wyskakują Ci dane.:)

zpdwexs - włącz java script w przeglądarce
 

bratze

Banned
Użytkownik
jak pobrac????wpisac w konsole???
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
wklejaj kody do worda, potem w zarządzaniu kontem w konsoli wpisujesz jest tam taka opcja wymien kod czy coś w ten deseń
 

kamilwar5

Banned
Użytkownik
witajcie mam pytanie chciałbym pograc na livie (mam przeróbke 1,6) zalogowałem się raz 1 października aby sciągnac dlc do gry.I właśnie teraz moje pytanie czy można jakoś sprawdzic czy nie czeka na mnie ban?Gdy klikam na stronie xbox.com wyskakuje coś takiego

In Warranty

If you wish to dispute the warranty expiration date, please call Support: (800) 4MY-XBOX
Device: Xbox 360 Elite System
Serial Number: ................
Warranty Type: Standard
Warranty Expiration: 2/10/2011 12:00:00 AM

lecz gdy wchodzę w request a repair

Error

This service is temporarily unavailable. Please try back again later.

Słyszałem że to nie oznacza bana ale jest 70% na to że to własnie on.
Prosze o odpowiedz wiem że to nie temat do tego ale postanowiłem napisac.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom