Darmowe konto Premium na RapidShare.com

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
1. Wchodzimy na stronę http://rapidshare.com/.
2. Wysyłamy dowolny plik.
3. Po wysłaniu zakładamy konta na dole strony mam do tego panel.
4. Następnie klikamy Free zone -> Collector's-Zone Login.
5. Logujemy się.
6. Teraz wrzucamy pliki u udostępniamy w sieci, jeśli ktoś ściągnie dany plik my dostajemy punkty (ilość punktów zależy od wielkości pliku i ilości pobrań).
7. Jak uzbieramy 10 000 punków zamienimy je na konto Premium.
8. W ten sposób mamy darmowe konto Premium na 30 dni :).

PS. Najlepiej wrzucić coś na nasze forum z swojego konta, wtedy punkty polecą bardzo szybko!
 

lukiuki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

Witam zrobilem konto w radpid i dałem upy na wasze forum,widze że były ściągane moje upy ale nie mam żadnych punktów,co jest grane?
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

może potem sie pojawi :/ dziwne
 

rafael

Świeżak
Świeżak
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

plik musi mieć conajmniej 1 mega i (chyba tan kto ściąga niemoże mieć premium) oraz punkt dostaniesz wtedy kiedy dana osoba ściąga twój plik ale nie może ona pobrać więcej niż 3 pliki na godzine.
 

szymonn

Świeżak
Świeżak
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

nieumiem sie załozyć tego konta pomocy
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

Powiem krótko, dobry sposób ale czasochłonny. Musisz wystawić bardzo popularne pliki aby zaliczyć te 10000 pobrań, według mnie lepiej jest wykupić konto na rapidzie za kasę, albo użyć USDownloadera, odpowiednio skonfigurowany da ci taką samą przyjemność ściągania, jakbyś miał konto Premium.
Pozdrawiam
 

Brahrp

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

ManhunterPL napisał:
USDownloadera, odpowiednio skonfigurowany da ci taką samą przyjemność ściągania, jakbyś miał konto Premium.
To powiedz jak a będę wdzięczny.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

Masz o tym poradnik w download
 

morfeusz_pfk

Świeżak
Świeżak
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

Ludzie śmiać mi się chcę jak czytam te posty. konto Rapidshare Premium kosztuje 20 zł na allegro + 2,5 zł przelew kasy na poczcie. Czy dla Was to tak dużo?? Xbox'y macie po co najmniej 700 zł, a na konto wam żal.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

rotfl ekonto 0zl od 13 roku zycia

wiec 17,50 konto taniej niz 2 zadnia na shellu
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

lukiuki napisał:
Witam zrobilem konto w radpid i dałem upy na wasze forum,widze że były ściągane moje upy ale nie mam żadnych punktów,co jest grane?
Do wszystkich!! Żeby dostawać punkty plik musi być ściągany jako Free User bo jak ktoś pobierze go mając premium na rapidzie to punktów niedostaniesz....
 

arni100

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

ludzie 30 dniowe konto na rapidshare na allegro dostaniecie za nie całe 19 zł,teraz limit ściągania na pięć dni został zwiększony z 25 gb na 50gb co pozwala ściągnąć 300gb w miesiącu,ja co miesiąc wykupuje z dwoma kumplami i nie mam problemu,co chcę to pobieram
 

zielak20051

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

arni100 napisał:
ja co miesiąc wykupuje z dwoma kumplami i nie mam problemu,co chcę to pobieram
No i niestety już sobie z kumplami nie kupisz konta :) Rapidshare dał blokade i teraz 1 konto = 1 IP :(
 

xboxxn

Świeżak
Świeżak
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

Powiem Wam ze wcale nie jest tak trudno zebrac te punkty.

Jest jedno ale:

- dobrze jest miec konto na xbox-sky z wysokim ratio
- miec szybkie lacze


osoby z kontem premium tez Ci nabijaj punkty, max 255 dziennie, sa zliczane na koniec kazdego dnia!

Ja np w jeden dzien zbieram okolo 1200 pkt.

Soul Calibur sciagnalem tylko jak sie pojawil na xbox-sky, sciagniecie zajelo 10min a upload na rapid jakies 30min. Wiec w dniu wystawienia moglem juz dac linki na warezy.


pozdro
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

Ja słyszałem o takim sposobie:

http://grzech.masternet.pl/darmowekonto.html

Jeśli będzie działać to was poinformuje... :p :p :p
 

czesio83

Świeżak
Świeżak
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

zielak20051 napisał:
arni100 napisał:
ja co miesiąc wykupuje z dwoma kumplami i nie mam problemu,co chcę to pobieram
No i niestety już sobie z kumplami nie kupisz konta :) Rapidshare dał blokade i teraz 1 konto = 1 IP :(
a to ciekawe bo od 3 miesiacy mam z kuzynem konto i wszystko smiga:) na stronie rapida tez nic nie pisze :eek:

a co do kupowania konta za 20 zl ;D odradzam te konta nie sa nowe i bardzo czesto sa blokowane ;D
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

To już nie te czasy. Już tak kont nie blokują. A nawet jakby, to niektórzy sprzedający takie konta dają gwarancje, więc nie ma co się bać. Ja zamawiam co miesiąc już od prawie roku i ani razu mi się to nie przytrafiło. u kolegów też nic ;)
 

Rutkoszczak

Banned
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

A czy jak zalozy sie to konto kolekcjonerskie na RS to te punkty dostaje sie tylko za to ze ktos twoje pliki pobiera czy za pobieranie z RS tez mozna je dostac??
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

Rutkoszczak napisał:
A czy jak zalozy sie to konto kolekcjonerskie na RS to te punkty dostaje sie tylko za to ze ktos twoje pliki pobiera czy za pobieranie z RS tez mozna je dostac??
Tylko jak ktoś pobiera pliki, które Ty wrzuciłeś na Rapidshare...
Słyszałem, że podobno punktów się nie dostaje jak ten ktoś (kto pobiera Twoje pliki) też ma konto Premium, ale nie jestem pewny na 100%... ???
 

Rutkoszczak

Banned
Użytkownik
Odp: Darmowe konto Premium na RapidShare.com

Tylko jak ktoś pobiera pliki, które Ty wrzuciłeś na Rapidshare...
Słyszałem, że podobno punktów się nie dostaje jak ten ktoś (kto pobiera Twoje pliki) też ma konto Premium, ale nie jestem pewny na 100%... Co?
Szkoda :/ myslalem, ze za sciaganie tez jest. Dzieki za odpowiedz :)
 

Do góry Bottom