Darmowy dodatek do ARMY OF TWO

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Darmowy dodatek do ARMY OF TWO
Wtorek, 27 maja 2008, godzina 18:29, autor: Electronic Arts Polska

Redakcja portalu gram.pl nie odpowiada za treść poniżej zamieszczonej informacji, będącej materiałem prasowym przedstawionym przez wydawcę/dystrybutora produktu.

Wszystkich fanów gry ARMY OF TWO z pewnością ucieszy niespodzianka, którą przygotowało studio EA Montreal. 29 maja rozpocznie się dystrybucja nowego darmowego dodatku do tej przebojowej gry akcji. Rozszerzenie będzie dostępne w ramach Xbox LIVE oraz PLAYSTATION Store pod nazwą Veteran Map Pack.

Dzięki nowemu dodatkowi pokierujecie militarnym duetem do zadań specjalnych w dwóch nigdzie nie prezentowanych wcześniej scenariuszach. Pierwsza z map przedstawiać będzie jedną ze stacji kijowskiego metra, stanowiącą siedzibę gotowych na wszystko rewolucjonistów. Z kolei akcja drugiego scenariusza zostanie umiejscowiona w Miami, a konkretnie w kwaterze głównej organizacji SSC. Fani zmierzą się tam z samym Daltonem, czyli dawnym szefem Riosa i Salema – dwójki głównych bohaterów gry ARMY OF TWO.

Rozszerzenie Veteran Map Pack oferować będzie lokacje o jeszcze większym stopniu interakcji niż dotychczas. Dodatkowo, specjalnie dla wszystkich entuzjastów rozgrywki wieloosobowej, do zestawu zostanie dołączona nowa mapa, pozwalająca na rywalizowanie dwóch ekip w okolicach pewnego kanału w Chinach.

Kiedy jeden żołnierz to za mało, potrzebna jest ARMIA DWÓCH!

Więcej informacji na temat gry ARMY OF TWO znajduje się pod adresem www.armyoftwo.com oraz www.ea.pl, a film pod pl.youtube.com/eapolska.

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts, z siedzibą w Redwood City, Kalifornia, jest największym światowym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego. Założona w 1982 roku firma produkuje, wydaje i dystrybuuje swoje produkty na całym świecie z myślą o systemach do gier wideo, komputerach osobistych, telefonach komórkowych i Internecie. Produkty Electronic Arts ukazują się w Polsce pod trzema markami: EA SPORTS, EA GAMES i EA SPORTS BIG. W roku finansowym 2007 dochody EA przekroczyły 3,09 mld $ a 24 tytuły osiągnęły sprzedaż ponad miliona kopii. Strona domowa EA i serwis rozgrywek sieciowych znajdują się pod adresem www.ea.com. Więcej informacji na temat produktów EA oraz pełne teksty informacji prasowych można znaleźć w Internecie pod adresem info.ea.com. Strona www polskiego oddziału Electronic Arts dostępna jest pod adresem www.ea.pl.

http://www.gram.pl/news_6gneHO6_Darmowy_dodatek_do_ARMY_OF_TWO.html
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Darmowy dodatek do ARMY OF TWO

Pięknie ! Już nie mogę sie doczekać :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom