Darmowy Pad od M$

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam
Czy dziala jeszcze ten sposob z darmowym padem od ms bo ostatnio gdzies czytalem ze trzeba bedzie dac kurierowi stary a oni wymienia nowy
druga sprawa czy wymiena nawet jak konsola jest juz grubo po gwarancji
prosze o odp

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dziala, ale wysylasz na swoj koszt.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

duszekx360

Użytkownik
Użytkownik
czyli jakie koszty?
poda ktoś mi jakieś info o tym

Tapnięte z es dwójki!

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak nie masz gwarancji to oczywiście nie wymienia, bo z jakiej okazji. A jeśli reklamujesz go w okresie gwarancyjnym to najpierw wysyłają kuriera po konsole, a dopiero potem dostajesz nowego.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gwarancja nie jest potrzebna. Wystarczy podac numer seryjny pada ktory jest jeszcze na gwarancji i wysylasz . Kurier po pada niestety juz nie przyjedzie. Wysylasz na wlasny koszt . Cena przesylki okolo 100 zl . Wiec nie oplaca sie juz.

Pada trzeba naprawić w swoim zakresie lub kupić nowego co z nim nie tak jest?

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Gwarancja nie jest potrzebna. Wystarczy podac numer seryjny pada ktory jest jeszcze na gwarancji i wysylasz . Kurier po pada niestety juz nie przyjedzie. Wysylasz na wlasny koszt . Cena przesylki okolo 100 zl . Wiec nie oplaca sie juz.

Wysylales czy gdzieś to przeczytałeś? Jaki byłby wtedy sens gwarancji door2door?

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poki bylo mozna wysylalem. Wyslane okolo 100 padow . Teraz niestety podczas rejestracji wyccodzi ze przesylka na koszt wlasny. Ale mysle ze jakbys wyslal wieksza ilosc to tez by wymienili.

Poki bylo mozna wysylalem. Wyslane okolo 100 padow . Teraz niestety podczas rejestracji wyccodzi ze przesylka na koszt wlasny. Ale mysle ze jakbys wyslal wieksza ilosc to tez by wymienili.

Ale ty mu bajki opowiadasz, jaki jest sens w tym nawet jak to tak działa ,że ma płacić 100zl jak z allegro białego pada kupi za 50zl oryginalnego.

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Zgadza się, ja w ciągu ostatnich kilku miesięcy wysyłałem Pady kilka razy i zawsze po niego kurier przyjechał.

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Do góry Bottom