Darmowy xbox live na miesiąc

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Z poziomu konsoli nie da się kupić Golda za 1zł. Tylko przez stronę internetową.
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym skorzystać z tej promocji 1zł za miecha. Nigdy nie kupowałem Golda w taki sposób , więc mam pytanko.

Po zapłaceniu , gdy moje konto uzyska już status Gold, bezproblemowo wchodzę na xbox.com , w dane rozliczeniowe profilu czy coś takiego , usuwam dane karty z której płaciłem i mam spokój ? Czy to jest jakaś opcja "anuluj subskrypcję" czy coś podobnego ? Mógłby ktoś konkretnie napisać co i jak ? Nie chciałbym nabruździć osobie która mi użyczy karty przez głupią złotówkę.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

danboj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z poziomu konsoli nie da się kupić Golda za 1zł. Tylko przez stronę internetową.
Ja normalnie z konsoli kupiłem.
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym skorzystać z tej promocji 1zł za miecha. Nigdy nie kupowałem Golda w taki sposób , więc mam pytanko.

Po zapłaceniu , gdy moje konto uzyska już status Gold, bezproblemowo wchodzę na xbox.com , w dane rozliczeniowe profilu czy coś takiego , usuwam dane karty z której płaciłem i mam spokój ? Czy to jest jakaś opcja "anuluj subskrypcję" czy coś podobnego ? Mógłby ktoś konkretnie napisać co i jak ? Nie chciałbym nabruździć osobie która mi użyczy karty przez głupią złotówkę.

Z góry dziękuję za pomoc.
Logujesz się na xbox.pl
W prawym górnym rogu jest Twój login. Klikasz w niego i wybierasz subskrypcje. Są tam opcje aby anulować golda, odpiąć kartę lub anulować odnawianie automatyczne.
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Ja normalnie z konsoli kupiłem.

A patrz ja na dwóch konsolach musiałem ze strony. W konsoli miałem zwykłą cenę.
 

niuteq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mój gold skończył się 02.01.2017, dziś odnowiłem za 1 zł na m-c
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A patrz ja na dwóch konsolach musiałem ze strony. W konsoli miałem zwykłą cenę.
Idzie normalnie z konsoli zakupić. Zalogowałam konto bez golda na konsoli i na dzień dobry mi proponowali kupno subskrypcji za 1zł na miesiąc :p
 

lydi10

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Potwierdzam. Właśnie wykupiłem golda za zeta. Nie zapomnijcie wyłączyć automatycznego odnawiania :)
 

niuteq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czy ta promocja sie juz skonczyla czy u mnie jest cos nie tak- bo odnowienie juz nie za 1 zl tylko 29
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czy ta promocja sie juz skonczyla czy u mnie jest cos nie tak- bo odnowienie juz nie za 1 zl tylko 29
Już dawno po promocji.

Za błędy odpowiada Android[emoji767]
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
dawno temu po promocji
 

Do góry Bottom