DASH 13599 bez avatarów można aktualizować ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

siwytw

Świeżak
Świeżak
WITAM!
Obecnie jest spory zamęt z tymi zabezpieczeniami aktualizacjami itp dlatego potrzebuję pilnej rady fachowców..
dziś oddałem konsole do wgrania LT 2.0 wgrali mi również dasha najnowszego 13599 ale jak się okazuje bez avatarów w związku z czym kinect nie działa.. co w tej sytuacji mogę zrobić ? czy mogę wgrać aktualizację na penie z MS ? czy nie zablokuje mi to konsoli lub nie cofnie przeróbki ?
 

Krochmal

Świeżak
Świeżak
Imo cofnie
 

siwytw

Świeżak
Świeżak
imo???? co to znaczy ? nie cofnie czy cofnie ? mogę jak wkładam płyte z nba 2012 pyta o aktualizację mimo że mam dash 13955 mogę wybrać tak ?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Nie powinno cofnąć
 

siwytw

Świeżak
Świeżak
"nie powinno" jest trochę mało przekonujące ;/
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
Pewno cofnie. 13599 jest najnowszym dashem. Skoro któraś gra chce aktualizacji to trzeba jej wykonać.
 

siwytw

Świeżak
Świeżak
ok podjąłem ryzyko aktualizowałem z płytki NBA i wszystko śmiga wyczytałem że jeśli ma się dasha min 1349 nie cofa przeróbek aktualizacja i faktycznie nie cofneło
 

kondziu16

Użytkownik
Użytkownik
I M O nie
n y p
- - i
- - n
- - i
- - o
- - n
 

Mar66

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam mam pytanie mam xboxa falcon w xboxie siedział orginalny naped hitachi tera mam liteona lt+2.0 i dasha 2.0.13599.0 chce uruchomić nowego batmana arkan city ale musze zaktualizować konsole do nowszego dasha czy jak wgran tego dasha nowego z pena płyty czy wyskoczy mi bład aktualizacji jak mam inny napęd i czy skasuje mi lt jak miałem wcześniej hitachi 79 ?? czy moge spokojnie zaktualizowac do nowego dasha prosze o odpowiedz dzięki i pozdrawiam
 

TigraTeam

Banned
witam mam pytanie mam xboxa falcon w xboxie siedział orginalny naped hitachi tera mam liteona lt+2.0 i dasha 2.0.13599.0 chce uruchomić nowego batmana arkan city ale musze zaktualizować konsole do nowszego dasha czy jak wgran tego dasha nowego z pena płyty czy wyskoczy mi bład aktualizacji jak mam inny napęd i czy skasuje mi lt jak miałem wcześniej hitachi 79 ?? czy moge spokojnie zaktualizowac do nowego dasha prosze o odpowiedz dzięki i pozdrawiam

Batman dziala na tym dashu co masz
 

Mar66

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie działa bo wyskakuje zeby zaktualizować dashaa dasha mam 2.0.13599.0 tak samo jest z nowym F1 tam tez jest aktualizacja
 

jagodasoft

Świeżak
Świeżak
update

jeśli masz lt+2.0 to z tad pobieraj http://www.xbox.com/system-update-usb przed chwila aktualizowałem i spoko nic sie nie stało.Pozdrawiam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom