Dash 14117 i LT2.0

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałbym wgrac w/w dash(z pendrive)w tej chwili mam 13604 i pytanie czy beda dzialac mi na tym dashu gry z XGD3 czy bedzie trzeba wgrac 3.0 i na nowo nagrywac?
 

remos997

Banned
Użytkownik
Świeżak
LT 2.0 kasuje się po wgraniu nowego dasha. Żeby pograć w XGD3 jeżeli się nie mylę potrzebny jest LT 3.0 . Kumpel ma lt 3 ale gra w gry nagrane pod lt 2.0.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak gry pod LT2 czy LT3....gra to gra, a pod którą przeróbkę ją skompilujesz to już twoja sprawa.
Po wgraniu nowego dasha 14717 (możesz nawet 14719) nic ci nie usunie przeróbki, ale wgra się cicha aktualizacja i będzie trzeba zrobić update do LT3.0...co wiąże się z wypaleniem gier od nowa, bo te nagrane pod lt2.0 nie zadziałają pod LT3.0

Obiło mi sie o uszy, ale nie wiem czy to prawda mogło mi sie przyśnić że jest opcja dogrania topologi z pendriva ? tak żeby nie trzeba bylo nagrywać od nowa gier, ale to byś musiał się kogoś zapytać bardziej kompetentnego - ja gram na oryginałach.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jeśli wgrasz tego Dash'a, to będziesz musiał dogrywać TU do każdej gry XGD3: http://xboxforum.pl/artykuly-206/[poradnik]-jak-zrobic-zeby-gry-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975/
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
ok dzieki za pomoc,czyli jest wyjscie z sytuacji gdybym to wgral 14717 narazie sie z tym wstrzymam a co do nowych gier ktore beda wymagac dasha 14699 lub wyzej to gdy juz zaktualizuje to wydaja caly czas TU do gier czy ma sie to tylko do starych tytułów XGD3 i juz nikt nie bedzie sie w to bawił?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
ok dzieki za pomoc,czyli jest wyjscie z sytuacji gdybym to wgral 14717 narazie sie z tym wstrzymam a co do nowych gier ktore beda wymagac dasha 14699 lub wyzej to gdy juz zaktualizuje to wydaja caly czas TU do gier czy ma sie to tylko do starych tytułów XGD3 i juz nikt nie bedzie sie w to bawił?
Do nowych gier (XGD3) wychodzi już coraz mniej Title Update'ów. W takim wypadku jedynym wyjściem jest wgranie LT 3.0 i nagrywanie wszystkich gier XGD3 od nowa.
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko jasno wyjasnione wlasnie chodzi mi o ponowne nagrywanie gier XGD3(a szczególnie o je ponowne pobieranie bo nie nagrywałem ihasem)mam ich dosyc sporo trzeba sie pomalu decydowac na 3.0:)Dzieki i pozdr
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Nieuniknione jest przejście na LT+3.0 a jeżeli wcześniej się zdecydujesz to więcej płyt oszczędzisz (nagranych pod LT+2.0).
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wszystko jasno wyjasnione wlasnie chodzi mi o ponowne nagrywanie gier XGD3(a szczególnie o je ponowne pobieranie bo nie nagrywałem ihasem)mam ich dosyc sporo trzeba sie pomalu decydowac na 3.0:)Dzieki i pozdr
Możesz zrzucić obraz z płyty do img potem wrzucić patche ABGXem i jeszcze raz wypalić
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale slyszalem ze gry nagrywane musiałyby być ihasem,wiec raczej odpada,co do LT3.0 to tak odkladam a jeszcze jedna płytka i tak sie zbiera to fakt:)Jesli bedzie trzeba do Maxa Payna nowego dasha to wrecz bede zmuszony i to zrobie narazie mam dosyc sporo nie ukonczonych tytułów dobrze chociaz ze XGD2 beda chulać:)
 

bobek9888

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Te nagrywane zwykła nagrywarka wypalały obraz w 97 % więc taki obraz jest do **** trzeba zasysać od nowa
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Tak zgrałem imgburnem na dysk gre xgd 3 i pusciłem abgx pokazał ze obraz jest za mały
 

xannder76

Banned
Użytkownik
jeszcze raz bo nowy jestem mam lt2.0 i dash 2.0.13604.0 chce zaktualizowac na nowy co wyskakuje po podpince do neta gry na lt3 i tak mi nie chodza przerabiam patchem Xbox Backup Creator wiec chce krotka odpowiedz czy mi nie zniknie przerobka i czy wszystko bedzie chodzic jak dotychczas
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
jeszcze raz bo nowy jestem mam lt2.0 i dash 2.0.13604.0 chce zaktualizowac na nowy co wyskakuje po podpince do neta gry na lt3 i tak mi nie chodza przerabiam patchem Xbox Backup Creator wiec chce krotka odpowiedz czy mi nie zniknie przerobka i czy wszystko bedzie chodzic jak dotychczas
Nie usunie przeróbki, ale jak go wgrasz, to żeby gry XGD3 zadziałały trzeba będzie wgrywać TU.
 

xannder76

Banned
Użytkownik
TU tzn bede musial przerabiac tym paczem czy co?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
 

furoll

Świeżak
Świeżak
Witam witam dzisiaj zrobiłem update do 14719 mam LT2,0 kinect starwars nie działa ale inne gry na kinecta tak AC revelations się uruchomiło ale gra sie zawiesiła po minucie żadnej przeróbki nie usunęło
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Witam witam dzisiaj zrobiłem update do 14719 mam LT2,0 kinect starwars nie działa ale inne gry na kinecta tak AC revelations się uruchomiło ale gra sie zawiesiła po minucie żadnej przeróbki nie usunęło
Żeby gry XGD3 zadziałały, musisz dogrywać TU:
http://xboxforum.pl/artykuly-206/poradnik-jak-zrobic-zeby-gry-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975/
 

viktor

Użytkownik
Użytkownik
hmm, ja mam lt2.0 i dash 14719 i nie dziala mi mass effect 3 syndicate i the darkness2 po wgranym TU z dobranym ID Media. mam Ihasa z lt max. wiec nie wiem czego to wina.. gears of ar3 dziala forza 4 dark souls

jakie sygestie mam hitachi to lt 3 nie wgram?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
sugestia jedna. kup napęd benq albo liteon wgraj lt3 i będzie smigać :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom