dash 14669 i lt 3.0 problem z grami xgd2.

patol965

Użytkownik
Użytkownik
Witam ostatnio wgralem sobie dasha 14699 i lt 3.0. Nie czytalem wczesniej ze trzeba patchowac gry z xgd3.Lecz teraz wiem co robic grami posiadajacymi xgd3. Lecz problem w tym ze gry z xgd2 mi nie chodza. czy trzeba je takze przepuscic przez abgx 1.0.6 i beda chodzic? Gry zawsze nagrywalem swoja zwykla nagrywarka i wszystko smigalo bez problemu . nigdy nie instalowalem gier na dysku. Czy beda mi gry z xgd3 nagrane zwykla nagrywarka chodzily bez instalacji normalnie? Chcialem sprawdzic starsze gry czy chodza. Stary flashpoint sie odpalil a np ufc 2009 nie. Prosze powiedzcie co trzeba zrobic z grami z gxd2. Przejrzalem wiele tematow ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi.
 

vMjuzik

Użytkownik
Użytkownik
Podlaczam sie do pytania - czy aby na LT 3.0 działały gry z xgd2 jak np. The Saboteur :D trzeba je przez 1.0.6 przepuscic i jeszcze raz nagrac ?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli mają AP2.5 to trzeba patchować, bo nie będą działać.
 

patol965

Użytkownik
Użytkownik
no dobra , gry z ap 25 nie dzialaja , ale wlozylem ufc i pisalo nieobslugiwany format plyty czy cos...;/
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź ten obraz w abgx. Może ma jakieś błędy crt albo coś podobnego:p abgx wie najlepiej co ma z nim zrobić;-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

patol965

Użytkownik
Użytkownik
no ale na lt 2.0 i dashu 13604 dziala bez zarzutu. jak przypuszczam gry z ap wyszly dopiero od fable 3. mam starsze gry u takze nie chodza a nie maja ap25;/
 

vMjuzik

Użytkownik
Użytkownik
gry z ap 25 zaczely sie juz od MW 2.
 

patol965

Użytkownik
Użytkownik
no ale ufc bylo przed mw2 wiec chyba nie powinno byc problemu. i gry mam patchowac tak jak z xgd3?
 

vMjuzik

Użytkownik
Użytkownik
ja jak cos nie dziala to aby naprawic pat****e w Abgxie i ... działa :D
 

patol965

Użytkownik
Użytkownik
haha dobra to gry z xgd2 tez przpuszcze przez abgx i moze pojdzie;d
 

Vardas

Użytkownik
Użytkownik
Ja przepuszczam wszystkie gry przed nagraniem, nigdy nie wiadomo czy coś się źle nie ściągneło.
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
Gry XDG2 musisz przepuscic przez ABX360 1.0.6 po wypaleniu beda dzialaly

mam LT 3.0 + 13.604 dash nagralem w ten sposob Fear 2 i smiga az milo : )
 

Do góry Bottom