Dash 16203 RGH problem po aktualizacji

dzogo

Użytkownik
Użytkownik
Zrobiłem upgrade dasha do 16203 poprzez j-runnera i uruchomienie konsoli przyciskiem do otwierania tacki bo mam rgh i teraz standardowy dash dziala mi dziwie, tj. nie mam już awatara, tła, nie działał internet, nagle zaczął działać ale nie działa aktualizacja przez internet. Jak uruchomię xexmenu i FSD to internet działa, ale nie działa Pogoda, a wcześniej działało. FSD nie aktualizowałem, mam nadal 3.01 PL. Kinect tez nie działa bo woła o aktualizację której nie mogę zrobić bo nie chce mi się konsola z xbox live połączyć na standardowym dashu a w FSD nie wiem jak. Czy może w launch.ini przy i-runner trzeba coś robić?.Pomysły mi się skończyły.Pomocy
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Sciagnij dash 16203 zgraj na pendrive folder $systemupdate do tego Sciagnij dashlunch 3.07 i najnowsze FSD . Gotowe .

Wysyłane z mojego HTC Desire C za pomocą Tapatalk 2
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Sciagnij dash 16203 zgraj na pendrive folder $systemupdate do tego Sciagnij dashlunch 3.07 i najnowsze FSD . Gotowe .

Wysyłane z mojego HTC Desire C za pomocą Tapatalk 2
Nazwe folderu musi zmienić na $$ystemupdate....


Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk
 

dzogo

Użytkownik
Użytkownik
nazw folderów już próbowałem wszystkich i nic. w NXE pokazuje mi że ma 16203, ale ani kinect nie działa, ani nie ma mojego avatara, ani tła za nim. Dodatkowo jak kinecta zainstalować. Czemu skoro wcześniej miałem RGH wszystko działało a teraz nie. Co poszło nie tak i co z kinectem. ?.
 

dzogo

Użytkownik
Użytkownik
Pod tym linkiem w pkt. 4 jak się klika to nie można ściągnąć tej bazy danych bo jest błąd jakiś.
 

dzogo

Użytkownik
Użytkownik
Nazwe folderu musi zmienić na $$ystemupdate....


Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk
Dashluncha nie używam.FSD nie ma nic wspólnego z aktualizacją oryginalnego dasha microsoftu, chyba.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Masz pobrac oryg dasha z tej wersji. Tworzac nand zapewne i twk z dl zrobiłeś. Zmien nazwe odpal dl zapyta o aktualizację. Dogra avatry kinect zacznie dopjero działać.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

dzogo

Użytkownik
Użytkownik
Masz pobrac oryg dasha z tej wersji. Tworzac nand zapewne i twk z dl zrobiłeś. Zmien nazwe odpal dl zapyta o aktualizację. Dogra avatry kinect zacznie dopjero działać.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Ja wszystkie pliki przy przerabianiu konsoli dostałem od gościa który to robił na płycie. Co to jest twk z dl ?. Zmieniłem nazwę oryginalnego dasha i po odpaleniu konsoli z pendrivem nic się nie dzieje.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Rozumiem ze oryg dash w wersji 16203 pobrany odpal dashlaunch...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

dzogo

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem ze oryg dash w wersji 16203 pobrany odpal dashlaunch...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Oryginalnego dasha mam. na obecna chwile wrocilem w xelu do 16202 i wszystko wrocilo do normy, ale chce miec 16203, bo teraz tez do xbox live nie moge sie polaczyc. Nie mam dashluncha i nie wiem jak go zainstalowac i przez niego uruchomic oryginalny dash. myslalem ze jak w j-runner zrobie 16202 i uruchomie konsole za pomoca przycisku do otwierania tacki napedu i przywroce 16202 to pozniej przy uruchamianiu konsoli z wlozonym pendrivem z 16203 dash oryginalny sie zaktualizuje ale wyskoczyl blad o statusie 3F4A-3f4B-1380-2446-C810-1004. Nie wiem co dalej. Czy przez j-runner robic znow plik updflash.bin z 16203, ale to znow pewnie nie bedzie kinecta, avatarow i tla w oryginalnym dashu.nie wiem co robic.
 

TigraTeam

Banned
Dostałeś odpowiedż podnies dash do 16203 i potem dograj avatary masz linki w tym temacie jak tego nie ogarniasz to daj komuś
 

dzogo

Użytkownik
Użytkownik
Dostałeś odpowiedż podnies dash do 16203 i potem dograj avatary masz linki w tym temacie jak tego nie ogarniasz to daj komuś
Te linki w tym temacie nie działają. Sprawdź najpierw, ja sprawdziłem. Nie idzie tego pobrać bo wyskakuje błąd serwera.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Te linki w tym temacie nie działają. Sprawdź najpierw, ja sprawdziłem. Nie idzie tego pobrać bo wyskakuje błąd serwera.
Pobierz z google aktualizacje heh. Linki by chcieli... jakby ta amgualizacja przeszla by ci z 16202 na 16203 nie mialbys juz rgh lub brick kosci... wiec ciesz sie ze microsoft obronil cie przed głupotą.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

dzogo

Użytkownik
Użytkownik
Pobierz z google aktualizacje heh. Linki by chcieli... jakby ta amgualizacja przeszla by ci z 16202 na 16203 nie mialbys juz rgh lub brick kosci... wiec ciesz sie ze microsoft obronil cie przed głupotą.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Czyli zawsze najpierw muszę robić w xelu plikiem przerobionym w j-runner i dopiero dogrywac same avatary i kinecta ?, czy wtedy dogrywać pełny dash ?.Którą aktualizację mam ściągnąć z googla, bo ja ściągnołem ze strony microsoftu 16203.
 

Do góry Bottom