DashBoard niższy od 14719 i instalacja na dysku

robsik666

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam kolejne pytanie mianowicie czy po wypaleniu gta V bez ihasa(zwyczajną nagrywarką) będę mógł ją później normalnie zainstalować na HDD jeśli posiadam dashboard niższy niż 14719 i LT 3.0 ?
Pozdrawiam !
 

the mistic

Banned
Użyj mp3fix.
 

robsik666

Użytkownik
Użytkownik
Mp3fix to ta sztuczka z puszczaniem muzyki w czasie instalacji?To sprawi że będę mógł gta normalnie zainstalować?
 

the mistic

Banned
Przed włączeniem gry puszczasz mp3. Czekasz w menu z 5min wyłączasz grasz. Nie działa na gry z civ. Gta nie ma civ.
 

robsik666

Użytkownik
Użytkownik
No rozumiem ale czy to sprawi że będę mógł zainstalować gta na dysk?Podobno bez wypalenia przez ihasa nie da sie właśnie zainstalować gry na dysku.
 

the mistic

Banned
z mp3fix będziesz mógł grać z dysku.
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
instalujesz potem fix i jedziesz no i aktualizacja dasha min do 16203 bo nie zagrasz na 14719
 

robsik666

Użytkownik
Użytkownik
Wafel23 czyli najwyższa wersja dasha jaką mogę zainstalować to 16203 tak?Nie jest ona przypadkiem wyższa od 14719 przez co zablokuje mi możliwość gry z dysku ?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
jest jeszcze nowszy ja go nie instalowalem bo dawno nie gralem mialem juz 16203 i gta v ruszy na nim, 16537 takowy jest najnowszy nie jest potrzebny do zagrania w gta v , aktualizacja i tak ci sie pojawi po zainstalowaniu gry czy chcesz czy nie:) bo na plycie jest ale jaki ma nr tego ci nie powiem
 

robsik666

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie w takim razie mianowicie jaki może być najwyższy dashboard który nie zablokuje mi możliwości gry z dysku w gta V?W tutorialu na forum piszą, że do wersji 13604 jest możliwość gry z dysku a przy wyższym już trzeba mieć ihasa.Z kolei wafel23 napisał, że może być 16203 i działa.Jak to jest ?I w ogóle jakiego minimalnie dashboardu wymaga gta ?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
gtav 16202 , a co do instalacji jak poprawnie wypalisz instalujesz na dysku gre potem fix mp3 i leci nic trudnego oczywiscie gry z zbaezpieczeniem CIV tylko ihas
 

Do góry Bottom