Dashboard

pawelzawadzki

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich

od miesiąca mam xboxa 360 i dzisiaj ja dałem do kolesia żeby ją przerobił. Podobno wgrał jakiegoś najnowszego xtreme czy cos takiego, nie znam się na tym. Nie mam jeszcze gry pirata wiec moje pytanie jest takie,
1.czy mozna jakoś sprawdzić jaki soft bądż dashboard bądż aktualizację ma moja konsola, może jest take coś w opcjach konsoli?
2.czy jak mam przerobioną konsolę to czy mogę wgrywac najnowsze aktualizacje, czy muszę znowu dawać do flashowania?

dzięki za pomoc
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
dasha możesz sprawdzić, w ustawieniach masz wersje. przeróbki sam nie.
aktualizować dasha możesz, przeróbki sam nie.
najprościej jak się dało.
 

pawelzawadzki

Użytkownik
Użytkownik
czyli jak mam przeróbkę to nie mogę sprawdzić wersji ani aktualizacji?
dobrze zrozumiałem?
to jak wgrał mi jakiegoś najnowszego ixtrema to znaczy ze mam przerobiona konsole?
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz przerobioną to możesz sprawdzić jaką masz wersję dashborda w xboxie, ale wersji ixtrema (przeróbki) w konsoli nie sprawdzisz. Jak ci wgrał ixtreme to znaczy ze masz przerobioną. Możesz samemu robić update ixtreme jak wyjdzie nowy :)
 

Keres

Użytkownik
Użytkownik
Wersje oprogramowania w konsoli czyli tak zwany dashboard mozesz , nie mozesz sprawdzic wersji "przerobki".

ixtreme to przerobka , jednak dobrze by bylo zebys wiedzial jaka to wersja abys mogl nagrwac kopie tak zeby dzialaly na twojej konsoli.

jak ci wgral ixtreme to znaczy ze masz przerobioną. Możesz samemu robić update ixtreme jak wyjdzie nowy :)
jest mozliwosc samemu robienia aktualizacji ixtrema ??? :O
 

pawelzawadzki

Użytkownik
Użytkownik
a gdzie sprawdzić dashboard konsoli?jak się dowiedzieć że jest nowy dashboard?
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
jest mozliwosc samemu robienia aktualizacji ixtrema ??? :O
a co w tym dziwnego? podpinasz napęd do PC zasilanie z xboxa i heja. Jeszcze jak już masz klucz wyciągnięty to nie musisz się bawić, z przykładaniem igieł :)

a gdzie sprawdzić dashboard konsoli?jak się dowiedzieć że jest nowy dashboard?
wchodzisz w Ustawienia Systemu --> Ustawienia Konsoli --> i najeżdżasz na Dane Systemowe. Po prawej stronie, będziesz miał napisane Interfejs główny. Jeżeli jest 2.0.9199.0 to masz najnowszy.
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
i w sumie jak tak pomyślałem, to można i sprawdzić wersję ix'a bez otwierania konsoli.
<1.6 - bodajże wave3 w górę nie działa
1.6 - działa wave3 i wcześniejsze.
>1.61, lt - działają wszystkie.
czy jakoś tak.
 

pawelzawadzki

Użytkownik
Użytkownik
ok sprawdziłem i mam najnowszego dashboarda
a teraz pytam: mniej wiecej co ile wychodzi nowy dashboard?gdzie sie dowiem że wyszedł nowy dashboard?
 

pawelzawadzki

Użytkownik
Użytkownik
a jesze jedno pytanko jak ściągam gry i nagrywam na plytę to każda gra mi sie uruchomi???
 

PLAYSTATION3fan

Użytkownik
Użytkownik
i w sumie jak tak pomyślałem, to można i sprawdzić wersję ix'a bez otwierania konsoli.
Bierzesz pod uwage tylko litki, a np. Hitachi na 1.51 odpala wszystko...
 

pawelzawadzki

Użytkownik
Użytkownik
litki???
 

PLAYSTATION3fan

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi o Liteon, rodzaj napedu obecnie montowany w kazdej konsoli.
 

miki1988

Świeżak
Świeżak
mam pytanie sciagnełem sobie fife 2010 world cup i mi nie chodzi tylko na ekranie pojawia sie logo xboxa co musze zrobic zeby mi chodziła ta gra ??
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
Przerobić wave na taki który czyta twój iXtreme. Jaką wersję ix masz wgraną ?
 

miki1988

Świeżak
Świeżak
mam ixteme 1.6 albo 1.6.1 tylko ja nie wiem jak przerobic na wave 4 mogłby mi ktos podac link do tego programu i w skrócie opisac jak to sie robi ??
 

Keres

Użytkownik
Użytkownik
W twoim wypadku jesli jest to 1.6 to trzeba patchowac na wave 3,natomiast
jesli jest to 1.61 to nie pat****esz wogole.Musisz sprawdzic jaki masz ixtreme.
 

Do góry Bottom