Dashboard

pagorek1

Użytkownik
Użytkownik
Jestem zielony, konsole mam od 4 dni(slim 250gb+kinect)...o co chodzi z aktualizacją dashboard i skąd ją pobrac?
 

pawlenko

Użytkownik
Użytkownik
dashboard to ten system po którym się poruszasz , możesz zaktualizować poprzez pendrive albo poprzez xbox live jak zawoła.


Każda aktualizacja coś wprowadza , przyszła która ma być wprowadzi miedzy innymi voice recognize a pozostałe dwie wprowadziły blokady napędów
 

pagorek1

Użytkownik
Użytkownik
aha dzięki za info!;D
 

qjam

Użytkownik
Użytkownik
dashboard to ten system po którym się poruszasz , możesz zaktualizować poprzez pendrive albo poprzez xbox live jak zawoła.


Każda aktualizacja coś wprowadza , przyszła która ma być wprowadzi miedzy innymi voice recognize a pozostałe dwie wprowadziły blokady napędów
Skąd czerpiecie takie wiadomości co wprowadzają poszczególne aktualizacje? I co wprowadzą następne. A drugie pytanie to czy voice recognize będzie do czegoś konkretnego służyło niż tylko poruszanie się po menu (bo wydaje mi się, żę tylko do tego będzie)? Chociaż widziałęm przerobionego black opsa na E3 jak wydawał polecenia głosem... Kolejne pytanie. Blokady napędów... chodzi o przerobione konsole?
 

batorzajac

Użytkownik
Użytkownik
po pierwsze nie black opsa tylko nowego Ghost Recona, po drugie nie przerobionego tylko z kinectem, po trzecie to była tylko zapowiedź, gra wychodzi jesienią.
 

Do góry Bottom