Dashboard

lukasz17112

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mama pytanie zwiazane dash'em. Chcialbym sie dowiedziec jaki jest najnowszy dashboard ?? i czy jest dobry czy jakas starsza wersje lepiej wgrac??
chodzi mi o to zeby pozniej normalnie grac w te nowsze gry i nie aktualizowac dasa co chwile :D
 

miksar18

Świeżak
Świeżak
jeśli nie masz przeróbki, a masz zamiar takową wykonać to najlepszy jest oczywiście najnowszy dash połączony z przeróbką LT 3.0 lub RGH. Jednakże w tej kwestii już CI bardziej nie pomogę , ponieważ każdy ma inne preferencje (na LT 3.0 pograsz przez neta, a na RGH nie; do grania w najnowsze gry z dysku na przeróbce LT 3.0 bd Ci potrzebny dodatkowa nagrywarka - LiteOn iHas- w RGH kupujesz dysk i grasz swobodnie w to co chcesz).

pozdrawiam
 

lukasz17112

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja rozumiem to :D narazie mnie nie stac na przerobke RGH wiec bd robil LT 3.0 i chodzi mi o to ze jak teraz mam np ger dragon ball z ultimate tenkaichi to wola o aktualizacje i czy jak zrobie lt3.0 i wgram najnowszy dash to czy normalnie bd mogl w to zagrac bez tej aktualizacji itd :D i jaki jest ten najnowszy dash ??
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
jeśli nie masz przeróbki, a masz zamiar takową wykonać to najlepszy jest oczywiście najnowszy dash połączony z przeróbką LT 3.0 lub RGH. Jednakże w tej kwestii już CI bardziej nie pomogę , ponieważ każdy ma inne preferencje (na LT 3.0 pograsz przez neta, a na RGH nie; do grania w najnowsze gry z dysku na przeróbce LT 3.0 bd Ci potrzebny dodatkowa nagrywarka - LiteOn iHas- w RGH kupujesz dysk i grasz swobodnie w to co chcesz).

pozdrawiam
przy najnowszym dashu nie zrobisz RGH
 

miksar18

Świeżak
Świeżak
@up oo, dzięki że mnie poprawiłeś ;d a jesli chodzi o tą przeróbke - to powiedz jaki masz obecnie dash(najnowszy to 15774 o ile sie nie mylę)? Tak na marginesie - najpierw radziłbym zainstalować nową wersję systemu a dopiero pózniej przerobić napęd, bo jak masz powiedzmy cos poniżej 13xxx to wgranie akutalizacji automatycznie usunie Ci przeróbke ;)

pozdrawiam
 

lukasz17112

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a to pod jakim dashem moge zrobic pozniej rgh ??? Bo jak wgram najnowszy to pozniej nie bd mogl chyba zejsc do nizszego aby wgrac ta przeobke ??
To jaki dash wgrac zebym mogl pozniej jeszcze rgh zrobic sobie??
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
719 zejść do niższego nie możesz
 

lukasz17112

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli jak bd robil teraz te lt 3.0 to najlepiej wgrac 14719 tak ?? i na tym dashu bd mogl pozniej zrobic sobie rgh tez ??
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jak bd robil teraz te lt 3.0 to najlepiej wgrac 14719 tak ?? i na tym dashu bd mogl pozniej zrobic sobie rgh tez ??
dokładnie.
 

Do góry Bottom