Data ważności - kody XBOX LIVE

adrian121

Użytkownik
Użytkownik
Czy zdrapki z kodami na przedłużenie abonamentu XBOX LIVE posiadają datę ważności? Czy można ich spokojnie użyć np. po 3 latach? Prosiłbym aby wypowiedziała się osoba która takową zdrapkę widziała. Jakieś screeny też byłyby mile widziane.
 

Majkielq

Użytkownik
Użytkownik
O ile mi wiadomo to zdrapki na przedłużenie abonamentu live nie mają daty ważności.Chyba,że o czymś nie wiem to proszę mnie poprawić :)

Pozdrawiam
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
też wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak data ważności, choć 100% pewności nie mam. Jak masz zdrapkę, to sprawdź może jest coś na niej napisane. A jak nie ma to po prostu wprowadź ją i sprawdź czy zadziała. Bana od tego nie dostaniesz. :)
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
Na 100% mają date ważności ale jest ona z dużym wyprzedzeniem, jednak nie ryzykowałbym czekania 3 lat bo mogą nie zadziałać.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Na żadnej zdrapce nie ma daty wazności
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja miałem zdrapkę (ale rok temu i nie wiem jak jest teraz) i miała datę ważności.
 

zajacxxx

Świeżak
Świeżak
nie. zdrapki xbox live nie mają żadnej daty ważności. ale wiecie sami jak to jest z elektronika. roznie to bywa i w sumie to bez sensu klupowac karte skoro jej sie nie bedzie uzywalo przez 3 lata?
 
P

Pawlllosss

Guest
Spytaj się na infolinii, oczywiście powiedz,że jesteś z Anglii;)
 

Malez

Banned
Jest Na Zdrapce Ok.2-3 miesiace data ważnosci
 

Do góry Bottom