Dbanie o konsole

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Witam, macie jakieś porady odnosnie dbania o konsole aby jak najdluzej nam sluzyla i zeby nie narazac na awarie ? Widze, ze wentylacje ma po bokach, wiec kladzenie jej w polce zamknietej w koło jedynie otwartej z przodu nie jest chyba dobrym pomyslem. Jednak jak stoi na podlodze to pewnie tez bedzie narazona na zbieranie kurzu w te "dziurki" :p Jakies pomysly, porady ?
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Po prostu traktuj ją jak każdy inny sprzęt RTV. No chyba, że nie dbasz o swój sprzęt, to wtedy nie traktuj jej tak samo.
Wystarczy sprzątać w mieszkaniu żeby się nie kurzyło nadmiernie.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie stoi konsola w szafce RTV, jak gram, to otwieram drzwiczki, żeby przewiew był (kiedyś zapomniałem i było tam gorąco :D), ogólnie czasem tam poodkurzam w środku, żeby się nie kurzyło na niej, a tak, to jakiś specjalnych zabiegów nie wykonuje. Dobry dostęp do powietrza jak jest włączona wystarczy :)
 

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie odnośnie temperatury konsoli. U mnie stoi obok TV na szafce RTV, także dostęp do "powietrza" wokół całej konsoli, dzis chodziła od ok. 15:30 do teraz, z tym ze wiekszosc to pobieranie gry, ale tez granie. Chodzi mega cichutko praktycznie jej nie slychac, z tylu konsoli dotknalem i jest naprawde gorąca, a jak uniosłem tak zeby potwietrze dmuchało mi w twarz to tak jak od jakiejś farelki :D z miejsca tego gdzie znajduje sie radiator chyba ? czyli z tyłu na dole po prawej. To normalne ? Te konsole tak maja ?
 

Do góry Bottom