Dead Island i LT+ 2.0

michal263

Świeżak
Świeżak
Witam, pobrałem dead island po wypakowaniu zajmuje 7.30GB wypalam i nie wyskakuje żaden błąd w imgburnie(nagrywa się do końca). Włączam i prosi o aktualizację. Co zrobić żeby wyskoczył ten błąd w IMGBurnie? Drugie pytanie, czy gry z LT+ w którym nie trzeba było patchować w wave(nie ogarniam sory) będą działać na nowym 2.0 ??? A i jeszcze coś ile mniej więcej trzeba będzie zapłacić za przeróbke w servisie? Nie zrywają plomb gwarancyjnych... Ostatnio zapłaciłem za flasha 100zł. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszystkie gry beda dzialac z wyjatkiem tych z A.P 2.5 bedziesz musial jeszcze raz spachowac obraz abgx-em i nagrac. Dead Island nie jest w formacie XGD3 wiec nie wywali Ci zadnego bledu przy nagrywaniu mozesz smialo grac jezeli masz flasha od 1.9 w góre.Sadzac po twoim poscie masz LT+ wiec aktualizacji z gry nie radze Ci instalowac bo cofnie Ci przerobke najpierw jedz do kogos kto CI przerobi na nowo konsole w sposob... Orginalny Firmware - Dashboard - flash LT 2.0 a cena nie wiem ale w granicach 100 zeta na pewno:)
 

Do góry Bottom