Dead island już jest !!

KuChar

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzone, działa. Napisy PL
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
który to już temat o tej grze? Bo nie wiem, w którym pisać
 

Yurine

Użytkownik
Użytkownik
A czy przypadkiem nie miała mieć gra zabezpieczenia XGD3?
Troche dziwne że już jakimś sposobem je złamali :p
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nic nie złamali, po prostu gra wyszła na tak samo na XGD3 jak i XGD2.
 

totor

Użytkownik
Użytkownik
mi nie chodzi:( woła o aktualizację:( ale tylko dlatego że mam starą przeróbkę i nie mam nowego dasha, poczekam na lt2
 

ziombel86

Banned
Użytkownik
czyli trzeba miec nowego flasha 1.9? jezeli tak to pozostalo czekac na lt 2.0
 

houte88

Użytkownik
Użytkownik
tak trzeba miec lt 1.9 albo 1.91 z najnowszym dashem
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
"Grę można odpalić ze zmienionym wave na napędach samsunga i hitach, bo w ich przypadku aktualizacja do 13599 nie usuwa przeróbki"

sprawdzał ktoś? post wziety ze sky-games.pl
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Mojego autorstwa :) Sposób działa. Najważniejszy jest tu dash. Jeśli ktoś ma taki napęd, że mu nie usuwa przeróbki, to zmienia tylko wave.
 

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam pytanie.

Dead Island kupione u nas w kraju, czy jest możliwość ustawienia napisów wszelakich w grze angielskiego czy wszystko będzie po polsku i tak czy siak ??
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Czemu niektórzy z was zamiast wgrać sobie LT 1.9 i pograć w Deus'a, Dead Island i pewnie nie jedną jeszcze grę, woli poczekać, aż wyjdzie LT 2.0(które jeszcze nie wiadomo kiedy wyjdzie) Szkoda wam tych 30 złotych?
Wczoraj facet zrobił mi przeróbkę za 20zł, a nie wiele brakło, to miałbym ją za darmo, bo postawił warunek. 'Wygrasz ze mną w FIFE, przeróbkę masz gratis', niestety poległem ;]
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
bo jedni są oszczędni, inni zaś cierpliwi
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
bo jedni są oszczędni, inni zaś cierpliwi
Oszczędni? 20-30zł?
Ja rozumiem, że jest kryzys, ale bez przesady. Nikt nie każe nikomu kupować gry za 200zł, ale ludzie, to jest 30zł.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Nawet nie wiesz jak ludzie potrafią być oszczędni. Nawet dziś wkurzał mnie jeden typek, który żałował sprawdzić nagranie płyty, bo to przecież kosztuje. Poza tym, nie wszędzie to kosztuje 20 zł. Bywają zdziercy, którzy wciąż krzyczą 50 i więcej. I niestety bywają łosie, którzy to łykają
 

Do góry Bottom