• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Dead Island: "To nasz flagowy tytuł"

Status
Zamknięty.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
O Dead Island przez wiele miesięcy było cicho, jednak gdy projekt ujrzał wreszcie światło dzienne, natychmiast stał się kluczowym produktem - przynajmniej w portfolio Deep Silver.

- Dead Island to nasz flagowy tytuł na rok 2011 i już teraz mamy zaplanowanych kilka interesujących inicjatyw, które będą stanowiły tego potwierdzenie - mówi szefowa działu marketingu w firmie Deep Silver, Amy Namihas. - Na razie jest jednak za wcześnie, by mówić o jakichkolwiek szczegółach - dodaje.

Drugim ważnym tytułem Deep Silver jest z całą pewnością zapowiedziany niedawno Risen 2: Dark Waters. W jego przypadku nie ustalono jak dotąd daty premiery, dlatego nie można wykluczyć, że na tę produkcję będziemy musieli poczekać do przyszłego roku.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Ja jakoś nie mogę się przekonać do tej mody na zombie, ostatnia gra z zombie która mnie w wciągnęła do Resident Evil 3 :p

Status
Zamknięty.

Do góry