Dead Island: "To nasz flagowy tytuł"

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
O Dead Island przez wiele miesięcy było cicho, jednak gdy projekt ujrzał wreszcie światło dzienne, natychmiast stał się kluczowym produktem - przynajmniej w portfolio Deep Silver.



- Dead Island to nasz flagowy tytuł na rok 2011 i już teraz mamy zaplanowanych kilka interesujących inicjatyw, które będą stanowiły tego potwierdzenie - mówi szefowa działu marketingu w firmie Deep Silver, Amy Namihas. - Na razie jest jednak za wcześnie, by mówić o jakichkolwiek szczegółach - dodaje.

Drugim ważnym tytułem Deep Silver jest z całą pewnością zapowiedziany niedawno Risen 2: Dark Waters. W jego przypadku nie ustalono jak dotąd daty premiery, dlatego nie można wykluczyć, że na tę produkcję będziemy musieli poczekać do przyszłego roku.

GRAM.PL | Deep Silver: Dead Island naszą najważniejszą grą
 

300voolt

Banned
dobrze się zapowiada
 

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam czekam na gameplay, bo filmik fajny, tylko co z tego?
 

Buki

Użytkownik
Użytkownik
bedzie gameplay to zobaczymy co i jak
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Nie przepadam za tego typu grami, jednak ta produkcja bardzo mnie zaciekawiła :) czekam na gameplay ;)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co tam Risen :p Dead Island ważniejszy ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a ja czekam i na risena i na DI, brakuje mi dobrych erpegów like Gothic i nowych gier o zombie, bo ile można grac w Lefta...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
a ja czekam i na risena i na DI, brakuje mi dobrych erpegów like Gothic i nowych gier o zombie, bo ile można grac w Lefta...
Niby zombie jest fajne ale ile można - w tym roku to nawet w Colin'ie mają być :)

Co do rpgów to się zgodzę ;)
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Ja jakoś nie mogę się przekonać do tej mody na zombie, ostatnia gra z zombie która mnie w wciągnęła do Resident Evil 3 :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom